Nutraxin Propolis Boğaz Spreyi 30ml

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NUTRX020
Son Kullanma Tarihi: 12/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 84,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 84,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 6

Nutraxin Propolis Boğaz Spreyi 30 Ml

Nutraxin Propolis Boğaz Spreyi 30 Ml Şişede 3.23 gr Propolis ve 323,40 mg Meyan Kökü içeren formüle sahip antibakteriyel bir ürün olarak bilinmektedir.
Propolis arıların tükürüklerini çeşitli bitki, balmumu ve ağaçlardan elde ettikleri bileşiklerle karıştırarak oluşturdukları mum su, reçineli, bir maddedir. Propolis ayrıca antimikrobiyal özelliklere sahiptir ve arıları patojenlerden koruyabilir.
Nutraxin Propolis ve Meyan Kökü karışımı sayesinde uçuk ve şişlik (iltihap) ve ağız içi yaralar (oral mukozit), yanıklar, aftlar, genital uçuklar ve diğer durumlarda sizlere yardımcı olabilecek bir üründür.

Propolis Sprey Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Probiota Advanced yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1-2 tabletin bol su ile kullanılması önerilir.

Nutraxin Propolis Sprey Fiyat

Nutraxin Propolis Sprey ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Propolis Sprey 60 Ml en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Propolis Sprey ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Nutraxin Propolis Boğaz Spreyi 30ml Besin Bilgisi
Nutraxin Propolis Boğaz Spreyi 30ml Özellikleri Nelerdir
Nutraxin Propolis Boğaz Spreyi 30ml Neleri İçermez
Nutraxin Propolis Boğaz Spreyi 30ml Nasıl Kullanılır