Nutraxin Osteo B One Formula 90 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRX037

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 105,00 TL %30 149,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 105,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 50

Nutraxin Osteo B One Formula 90 Tablet

Nutraxin Osteo B One Formula 90 Tablet Tip I Collagen, D Vitamini, Kalsiyum, Magnezyum, Bakır ve Çinko içeren özel bir formüle sahiptir.
Nutraxin Osteo B One Formula içeriğini oluşturan Kalsiyum; normal kemiklerin korunması için gereklidir.
D vitamini; normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.
Magnezyum; normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.
Çinko; normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.

B One Formula Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Osteo B One Formula 90 Tablet yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 3 tabletin bol su ile kullanılması önerilir.

Nutraxin B One Formula Fiyat

Nutraxin Osteo B One Formula 90 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin B One Formula 90 Tablet en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Osteo B One Formula kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli