Nutraxin Omega-3 + Co Q-10 60 Kapsül Balık Yağı

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRX034

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 225,00 TL %16 269,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 225,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 99

Nutraxin Omega 3 + Co Q10 60 Kapsül Balık Yağı

Nutraxin Omega 3 + Co Q10 60 Kapsül Balık Yağı omega-3 yağ asitleri ile birlikte Coenzyme Q-10 içeren formüle sahiptir. Nutraxin Omega 3 formülünde kullanılan yağ asitleri Antartika'nın soğuk su balıklarından elde edilmektedir.
Omega 3 + Co Q10, kalp, kan damarı ve beyin sağlığını desteklemek için balık yağından EPA ve DHA'yı antioksidan ve enerji teşvik eden koenzim Q10 ile birleştiren mevcut en kaliteli balık yağıdır.

Omega 3 + Co Q10 Ne İşe Yarar?

CoQ10 bir antioksidandır, bu nedenle hücrelerinizi kirlilik, güneşe maruz kalma ve günlük yaşamın neden olduğu serbest radikal hasarına karşı korur. CoQ10 ayrıca bağışıklık sisteminizi destekleyebilir ve hatta kanserli hücrelerin büyümesini yavaşlatabilir.
Hem CoQ10 hem de Omega-3'ün sizi Parkinson Hastalığına karşı koruyan ve ilerlemesini yavaşlatan, kan basıncını düşüren ve kalbinizi sağlıklı tutan anti-inflamatuar etkilere sahip olduğu bilinmektedir.

Omega 3 + Co Q10 Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Omega 3 + Co Q10 60 Kapsül Balık Yağı yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 2 defa 1’er yumuşak jelatin kapsülün bol su ile kullanılması önerilir.

Nutraxin Omega 3 + Co Q10 Fiyat

Nutraxin Omega 3 + Co Q10 ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Omega 3 + Co Q10 en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Omega 3 + Co Q10 ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli