Nutraxin Milk Thistle 200mg 60 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRX030
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 84,00 TL %35 129,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 84,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 30

Nutraxin Milk Thistle 200 Mg 60 Tablet Deve Dikeni

Nutraxin Milk Thistle 200 Mg 60 Tablet yabani enginar, meryem ana dikeni ve deve dikeni olarak da bilinen Milk Thistle bitkisinin ekstresini içermektedir. Nutraxin Milk Thistle %80 oranında silimarin içeren özel bir formüle sahiptir.

Milk Thistle Ne İşe Yarar?

Nutraxin Milk Thistle genel olarak karaciğer koruyucu olarak bilinmesinin yanında safra kesesi problemlerinde, diyabete, kansere, cilt sağlığına, yaşlanmaya, ve kolesterole de olumlu yönde fayda sağladığı paylaşılmaktadır.

Milk Thistle Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Milk Thistle Deve Dİkeni yetişkinler için takviye edici gıda olarak, günde 1-4 tablet bol su ile tüketilmesi önerilmektedir.

Milk Thistle Fiyat

Nutraxin Milk Thistle Deve Dikeni ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Milk Thistle ürününde en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Milk Thistle kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli