Nutraxin Herbal Advanced Curcumin 750mg 30 Softgels

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRX029
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 189,00 TL %24 249,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 189,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 50

Nutraxin Herbal Advanced Curcumin 750 Mg 30 Softgels

Nutraxin Herbal Advanced Curcumin servisinde 750 Mg Zerdeçal (Curcuma longa) Kök Ekstresi içeren bir formüle sahiptir. Zerdeçal ekstresi içerisinde bulunan ana etken madde Curcumin sadece yağda çözünen bir bileşendir.
Curcumin Anti-inflamatuar özelliklere ve vücudun ürettiği antioksidan miktarını artırma yeteneğine sahip bir polifenoldür.
Zerdeçalda bulunan bir madde olan kurkumin, iltihabı azaltmaya yardımcı olabilir. Yapılan bazı çalışmalarda ağrı ve iltihaplanma gibi osteoartrit ve romatoid artrit semptomlarını hafifletebileceği verileri mevcuttur.

Nutraxin Curcumin Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Herbal Advanced Curcumin 750 Mg 30 Softgels yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 yumuşak jelatin kapsülün bol su ile kullanılması önerilir.

Nutraxin Advanced Curcumin Fiyat

Nutraxin Herbal Advanced Curcumin 750 Mg 30 Softgels ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Herbal Advanced Curcumin 750 Mg 30 Yumuşak Jelatin Kapsül en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Herbal Advanced Curcumin kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli