Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality Powder 300gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NUTRX051
Son Kullanma Tarihi: 02/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 419,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 419,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 19

Nutraxin Gold Ouality Collagen Powder 300 Gr 30 Servis Aromasız

Nutraxin Gold Ouality Collagen Powder 300 Gr 30 Servis Tip 1-2-3 Hidrolize kolajenler ve C Vitamini içeren formüle sahiptir.
Nutraxin kolajen powder aromasız saf olarak satışa sunulmaktadır. Her 3 kolajen tipini içermesinin verdiği avantajla Collagen den beklenen bütün özellikleri karşılayabilecek bir formüle sahiptir.
Collagen Powder içeriğinde bulunan C Vitamini cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen üretimine katkıda bulunur ve kemiklerin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur.

Collagen Powder Nasıl Kullanılır?

Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 porsiyon (yaklaşık 10 gr) 1 bardak suyla (250 ml) hazırlayıp tüketiniz. İyice karıştırınız. Ürünümüz aroma içermez. Bu nedenle meyve suyu veya başka bir içeceğe karıştırarak kullanabileceğiniz gibi yoğurda, salataya veya kek tariflerinize de karıştırarak tüketebilirsiniz

Nutraxin Collagen Powder Fiyat

Nutraxin Gold Ouality Collagen Powder 300 Gr 30 Servis ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Gold Ouality Collagen Powder 300 Gr en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
NNutraxin Gold Ouality Collagen Powder kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality Powder 300gr Besin Bilgisi
Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality Powder 300gr Özellikleri Nelerdir
Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality Powder 300gr Neleri İçermez
Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality Powder 300gr Nasıl Kullanılır