Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 50ml 10 Shot

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NUTRX048
Son Kullanma Tarihi: 01/2025

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 50 Ml 10 Shot

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 50 Ml 10 Shot sıvı formda hidrolize Collagen, koenzim Q-10, l-karnitin, hyalüronik asiti bir arada sunmaktadır.
Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality kolay kullanım için Çilek aromalı olarak sizlere sunulmaktadır.
Kollajen, sırayla karbon, oksijen ve hidrojenden oluşan amino asitlerden oluşan bir proteindir. Kollajen spesifik amino asitler olarak biline Glisin, Prolin, Hidroksiprolin ve Arginin den oluşmaktadır.
Nutraxin Collagen içeriğini oluşturan Biotin; normal cildin korunmasına katkıda bulunur.

Nutraxin Collagen Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 50 Ml 10 Shot yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 2 tabletin bol su ile kullanılması önerilir.

Nutraxin Gold Collagen Fiyat

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 50 Ml 10 Shot en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Collagen Gold Quality kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 50ml 10 Shot Besin Bilgisi
Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 50ml 10 Shot Özellikleri Nelerdir
Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 50ml 10 Shot Neleri İçermez
Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 50ml 10 Shot Nasıl Kullanılır