Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 30 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NUTRX044
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 132,04 TL %20 164,59 TL
Havale (%5 İndirim!) 132,04 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 16

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 30 Tablet

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 30 Tablet Hidrolize Kolajen, C vitamini (L-askorbik asit), Resveratrol, Bromelain, Biotin, Hyalüronik asit ve Çinko İçermektedir.
Kollajen, sırayla karbon, oksijen ve hidrojenden oluşan amino asitlerden oluşan bir proteindir. Kollajen spesifik amino asitler olarak biline Glisin, Prolin, Hidroksiprolin ve Arginin den oluşmaktadır.
Nutraxin Collagen içeriğini oluşturan Biotin ve Çinko; normal cildin korunmasına katkıda bulunur.
C vitamini; cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen üretimine katkıda bulunur.

Collagen Tablet Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 30 Tablet yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 tablet kullanılması önerilir.

Nutraxin Collagen 30 Tablet Fiyat

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 30 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Collagen Gold Quality 30 Tablet en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Beauty Collagen 30 Tablet kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar