Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 11gr 30 Şase

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NTRX019
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 339,00 TL %19 419,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 339,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 49

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 11 Gr 30 Saşe

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality her biri 11 gr olan tekli paketler halinde güzellik kavramında önem taşıyan hidrolize kolajen, hyalüronik asit, çinko, biotin, selenyum ve diğer mikro besinleri bir arada sunar.
Kollajen, sırayla karbon, oksijen ve hidrojenden oluşan amino asitlerden oluşan bir proteindir. Kollajen spesifik amino asitler olarak biline Glisin, Prolin, Hidroksiprolin ve Arginin den oluşmaktadır.
Nutraxin Collagen içeriğini oluşturan Biotin; normal saç, normal mukoza ve normal cildin korunmasına katkıda bulunur.
C vitamini; cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen üretimine katkıda bulunur.
Çinko; normal DNA sentezine, normal cildin korunmasına, hücre bölünmesine katkıda bulunur.

Collagen Saşe Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 11 Gr 30 Saşe yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 saşeyi (11 gr) 1 bardak suyla (250 ml) hazırlayıp tüketiniz. İyice karıştırınız.

Nutraxin Collagen Saşe Fiyat

Nutraxin Beauty Collagen Gold Quality 11 Gr 30 Saşe ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Collagen Gold Quality 30 Paket en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Beauty Collagen 30 Saşe kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli