Nutraxin Artroflex Hya C II Eklem Sağlığı 90 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : NUTRX047
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 469,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 469,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 9

Nutraxin Artroflex Hya-C-II Eklem Sağlığı 90 Tablet

Nutraxin Artroflex Hya-C-II Eklem Sağlığı 90 Tablet glukozamin serisinin 6 aktif bileşen içeren özel bir ürün olarak sizlere sunulmaktadır.
Artroflex Hya-C-II klasik eklem sağlığı ürünlerinin içeriğinde bulunan Glukozamin, Kondroitin ve MSM temel bileşenlerine ilave olarak Tip 2 Kolajen, Hyaluronik asiti ve C Vitamini desteklidir.

Nutraxin Artroflex Hya-C-II Nasıl Kullanılır?

Nutraxin Artroflex Hya-C-II Eklem Sağlığı 90 Tablet yetişkinler takviye edici gıda olarak yemeklerden sonra günde 3 defa 1’er tabletin bol su ile kullanılması önerilir.
Not: 18 yaş altı bireylerde kullanılmaz. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanılması durumunda doktora danışılmalıdır.

Artroflex Artroflex Hya-C-II Fiyat

Nutraxin Artroflex Hya-C-II Eklem Sağlığı 90 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Nutraxin Artroflex Hya-C-II 90 Tablet en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Nutraxin ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Nutraxin Artroflex Hya-C-II 90 Tablet kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Nutraxin Artroflex Hya C II Eklem Sağlığı 90 Tablet Besin Bilgisi
Nutraxin Artroflex Hya C II Eklem Sağlığı 90 Tablet Özellikleri Nelerdir
Nutraxin Artroflex Hya C II Eklem Sağlığı 90 Tablet Neleri İçermez
Nutraxin Artroflex Hya C II Eklem Sağlığı 90 Tablet Nasıl Kullanılır