• Nuclear Energy Amino  IMPACT 500 Gr

Nuclear Energy Amino IMPACT 500 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 219,00 TL
      Havale ile: 208,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Nuclear Nutrition Energy Amino IMPACT 500 Gr

Nuclear Nutrition Energy Amino IMPACT 500 Gr Bcaa, Taurin, Sitrülin Malat, Kafein ve Arjinin ağırlıklı olmak üzere servisinde 15000 Mg amino asit için içeren formülü ile dizayn edilmiş sıfır şeker oranı ile diyet döneminde bile rahatlıkla kullanıma uygun olan sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Energy Amino IMPACT Mg lık 2:1:1 oranındaki Bcaa içeriği sayesinde kas oluşumuna ve kas yıkımını önlemede destek olmanın yanında protein sentezi görevinde de yardımcı olur.

4218 Mg lık Glutamin içeriği ile özellikle antrenman ve/veya egzersiz esnasında yıkıma uğrayan kaslarınızı ve boşalan Glutamin depolarınızın dolmasına yardımcı olur.

Taurin ve Kafein içeriği sayesinde daha rahat bir egzersiz yapmanıza olanak tanıyarak ilave sitrülin malat ile de antrenmana daha fazla odaklanmanıza destek olarak rahat ve amaca uygun sonuç alabileceğiniz egzersiz ve/veya antrenmalar yapmanıza yardımcı olur.

Nuclear Nutrition Energy Amino IMPACT tam Amino Asit Formülü ile servis başına çok sayıda aktif bileşen sağlar. Konsantre formülüyle Impact, kas kütlesi oluşturmak ve yağ dokusunu azaltmaya yardımcı olan, günlük aktivitelerinizde vücudunuzu destekleyen, 25 kadar aktif bileşen sağlar. Egzersiz sırasında performansınızı doğrudan etkilemek için tasarlanmıştır.

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?

Nuclear Nutrition Energy Amino IMPACT 500 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin, Protein tozu / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Nuclear Nutrition Energy Amino IMPACT 500 Gr Satın Al

Nuclear Nutrition Energy Amino IMPACT 500 Gr Nuclear Nutrition’un Macaristan’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Nuclear Nutrition bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nuclear Nutrition Energy Amino IMPACT 500 Gr ve diğer Nuclear Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Nuclear Nutrition Energy Amino IMPACT 500 Gr 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Nuclear Nutrition Energy Amino IMPACT 500 Gr gıda takviyesidir ve herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler


Antrenmandan 30 Dakika Önce 1  Servis


Spor Yapılmayan Günler


Gün İçinde 1 Servis

Servis : 2 Ölçek 20 GramYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 2:1:1 oranında 6500 mg BCAA 


> 4218 Mg Glutamine


> Arjinine, Taurin, Sitrülin Malat ve Kafein İçeriği


> 15000 Mg Amino Asit


> Vücut yağının azaltılmasını destekler. 


> Anabolik süreçler için destek


> Toz formda, Aromalı ve kolay karışım

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler