Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Nuclear Nutrition

Nuclear Nutrition sporcu gıdası takviye ürünleri sektöründe yeni bir imajla çalışmaya başlamış ve piyasa rekabetinde öne çıkmak için yüksek kalibreye sahip yeni formülasyonlarla geliştirdiği ürün gamını Polonya’da üretip satışını yapmaktadır. Nuclear uzun yıllardır yapılan çalışma, kararlılık, bağlılık ve spor beslenme hakkında adanmışlığın sonucunda muadil ürünlere göre tekli ürünler değil de kompleks ürünler sunmaktadır.

Nuclear Nutrition sporcuların sınıf ve amacı ne olursa olsun kompleks ürün olduğu için her kesim sporcunun ihtiyacını karşılamaktadır. Nuclear Türkiye’de şimdiye kadar kompleks Bcaa ve Kompleks Amino asitleri satışa sunulmuştur. Önümüzdeki süreçte ithalatçı firma tarafından diğer ürünlerinin de Türkiye pazarına girmesi beklenmektedir. Bu ürünler ise Nuclear Atomic Whey, Nuclear Mass Gainer ve performans artırıcı ürünler gibidir.

Nuclear Nutrition Ürünleri

Nuclear Nutrition’un Türkiye’de şu anda satılan ürünleri Kompleks Bcaa Chain Reaction BCAA 10:1:1 400 gr ve yine Kompleks Amino Asit Energy Amino Impact 500 gr’dır. Nuclear ürünleri içerik açısından kompleks olduğu için tüketiciler tarafından daha fazla tercih edilir hale gelmektedir. Şöyle ki; Bcaa’nın içerisinde glutamin, taurin ve sitrülin gibi takviyeler olduğundan dolayı tek bir noktada değil de daha fazla amaca uygun olduğu için muadillerine göre bir adım daha öne çıkmaktadır.

Nuclear Nutrition Türkiye

Nuclear Türkiye satış ve distribütörlüğünü yapan Eos Enerji aynı zamanda Fa Nutrition ve Everlast Nutrition ürünlerininde Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Çalışma sistemi olarak bölgesel olarak bayilikler verip satışlarını yapmaktadırlar. Ayrıca internet sitesi satışlarını da bayiler kanalı ile yapmaktadırlar. Kendileri saha satışını ve internet satışını yapmayıp direkt bayi kanalı ile operasyon yapmaktadır.

Nuclear Nutrition Ürünleri Satın Al

Nuclear Nutrition ürünleri distribütör firma tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Nuclear Nutrition ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Nuclear Nutrition, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.