• Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules

Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 45,00 TL
      Havale ile: 42,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo
Stokta Yok

Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules


Naturel Healthies Zinc& Magnesium & Calcium 60 Capsules Bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesinin en önemli kısmı , özellikle kemik sağlığınız için, kalsiyumdur. Kemikleriniz güçlü kalabilmek ve osteoporoz gibi şeyleri önlemeye yardımcı olmak için iyi seviyede kalsiyuma ihtiyaç duyar; bu nedenle vücudunuza ihtiyaç duyduğunuz kalsiyumu veren bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesi bulmanız önemlidir. Ve kalsiyum kan basıncını düşürmeye, sinir sağlığını uyarmaya ve bazı kanser tiplerini önlemeye yardımcı olabilir.

Bir kalsiyum magnezyum çinko desteğindeki ikinci bileşen de kemik sağlığı için önemlidir. Magnezyum, kemik kuvvetine yardımcı olur, aynı zamanda kaslarınızın yanı sıra bağışıklık sisteminizin gücünü de arttırır. Ancak, bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesini kullandığınızda bu minerali elde etmek de diğer avantajlara sahiptir. Üç yüzü aşkın farklı bedensel işlevin bir parçasıdır ve vücudunuzun bağışıklık sisteminizden protein sentezine kadar vücudunuzun gerektiği şekilde çalışmasını sağlayacak doğru magnezyum düzeylerini sağlamanız için bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesi alarak gerçekleştirirsiniz.

Son olarak, bir kalsiyum magnezyum çinko takviyesi kullanarak çinko da verecektir. Çinko, kalsiyum magnezyum çinko takviyesi içerisindeki diğer iki bileşen de dahil olmak üzere minerallerin düzgün emiliminde araçsal bir araçtır. Sadece bu değil, aynı zamanda metabolizmanız ve vücudunuzun hücre bölünmesinde de yardımcı olur. Kısacası, kalsiyum magnezyum çinko takviyesi ile vücudunuza gönderilen üç mineral, sadece güçlü kemikleri değil aynı zamanda çok sayıda diğer vücut işlevlerinin geliştirilmiş işlevini de sağlayacaktır.


Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?


Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.


Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules Satın Al


Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .


Olası Yan Etkileri Nelerdir ?


Naturel Healthies Zinc & Magnesium & Calcium 60 Capsules Bazı insanlar ek kalsiyum kullanırken gaz veya kabızlık dahil gastrointestinal rahatsızlıklar yaşar. Bunlar birkaç gün içinde kalsiyum dozunu tedricen arttırarak önlenebilir. Diyetinizdeki sıvı alımını ve yüksek lifli yiyecekleri artırmak gastrointestinal belirtileri hafifletmelidir

Magnezyum İlavesi Yan Etkiler

Magnezyum takviyesinin en yaygın yan etkisi ishaldir. Yüksek miktarda magnezyum kan basıncında düşüşü tetikleyebilir ve letarji, karışıklık, kalp ritmi bozuklukları ve böbrek fonksiyonlarında bozulma ile sonuçlanabilir. Böbrek hastalığınız varsa, magnezyum desteğinin yan etkileri açısından daha yüksek risk altındasınız.

Çinko Eki Yan Etkiler

Çinko takviyeleri mide bulantısına veya mide bulantısına neden olabilir. Ek bir yemekle alarak bu semptomları azaltabilirsiniz. Yüksek lifli gıdalar çinkonun emilimini azaltır ve bir çinko takviyesi aldıktan sonra iki saatten kaçınılmalıdır. Tamamlayıcı formdaki yüksek çinko seviyeleri, magnezyumun yanı sıra bakır, demir veya fosfor emilimini de etkileyebilir. Bu takviyelerin her birinden maksimum fayda elde etmek için günün farklı saatlerinde alınması gerekir.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım ŞekliGün İçinde: 1 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
>Zinc Sulphate Monohydrate 5 Mg


>Magnesium Sulphate 133 Mg


>Calcium Carbonate 333 Mg


>Kemik sağlığına yardımcı olur

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler