Naturel Healthies B12 Vitamini 60 Softgels (NHVB1260)

5,00
Fiyat : ₺39,12(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 40
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2019

  • Havale %5 İndirim

    37,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Naturel Healthies B12 Vitamini 60 Softgels

Naturel Healthies B12 Vitamini 60 Softgels vücudun sinir ve kan hücrelerini sağlıklı tutmaya yardımcı olan ve tüm hücrelerdeki genetik materyal olan DNA'yı oluşturmaya yardımcı olan bir besindir . B12 vitamini, megaloblastik anemi olarak adlandırılan, insanları yorgun ve zayıflatan bir çeşit anemi önlemeye de yardımcı olur.

Vücudun yiyeceklerden B12 vitamini emmesi için iki adım gereklidir . İlk olarak, midede bulunan hidroklorik asit , vitamin B12'yi, gıdada vitamin B12'nin eklendiği proteinden ayırır. Bundan sonra, B12 vitamini karın tarafından üretilen ve intrensek faktör adı verilen bir protein ile birleşerek vücut tarafından absorbe edilir. Bazı insanlar, içsel faktörü yapamayacakları bir durum olan kalıcı anemiye sahiptir. Sonuç olarak, tüm gıdalar ve diyet takviyeleri B12 vitamini emme sorunu yaşıyorlar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Naturel Healthies B12 Vitamini 60 Softgels Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Naturel Healthies B12 Vitamini 60 Softgels Yan etkiler ve ilaçlarla etkileşim potansiyeli nedeniyle diyet takviyelerini yalnızca bilgili bir sağlık uzmanının gözetiminde almalısınız. B12 vitamini, güvenli ve toksik olmayan olarak kabul edilir, ancak uzun süre B vitaminlerinden herhangi birine sahip olmak diğer önemli B vitaminlerinin dengesizliğine neden olabilir. Bu nedenle, tüm B vitamini içeren bir B kompleks vitamini almak isteyebilirsiniz. Yüksek dozlarda folik asit almak B12 vitamini eksikliğini gizleyebilir. Bu yüzden bu vitaminler sıklıkla birlikte alınır. 800 mcg'den fazla folik asit almadan önce doktorunuzla konuşun. Anormal düzeyde kırmızı kan hücresi bulunan kişiler veya alyuvarlarındaki anormallikler B12'nin kendileri için uygun olup olmadığını belirlemek için bir doktorla birlikte çalışmalıdır. Bazı durumlarda, B12 faydalı olabilir. Fakat diğer sağlık koşullarında zararlı olabilir. Örneğin, B12 takviyeleri, Leber hastalığı (gözün bir hastalığı) olan insanlarda optik sinirde ciddi hasara neden olabilir. Yine, doktorunuzla birlikte çalıştığınızdan emin olun..

Naturel Healthies B12 Vitamini 60 Softgels Satın Al

Naturel Healthies B12 Vitamini 60 Softgels Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye, Acıbadem ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies B12 Vitamini 60 Softgels ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis

Servis = 2 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Neden "Vitamin B12"?
> Günlük vitamin ihtiyacının giderilmesine destek olur.

> Enerji Seviyelerinin Korunmasına Yardımcı Olur.

> Sindirim enzimi üretimine yardımcı olur.

> Kırmızı kan hücresi üretimi ve büyümesine yardımcı olur.

> DNA ve RNA üretimine yardımcı olur.

> Sinir sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olurlar.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.