• Naturel Healthies B 12 Vitamini  60 Softgels

Naturel Healthies B 12 Vitamini 60 Softgels

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 39,00 TL
      Havale ile: 37,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo
Stokta Yok

Naturel Healthies B 12 Vitamini 60 Softgels

Naturel Healthies B 12 Vitamini 60 Softgels vücudun sinir ve kan hücrelerini sağlıklı tutmaya yardımcı olan ve tüm hücrelerdeki genetik materyal olan DNA'yı oluşturmaya yardımcı olan bir besindir . B12 vitamini, megaloblastik anemi olarak adlandırılan , insanları yorgun ve zayıflatan bir çeşit anemi önlemeye de yardımcı olur.

Vücudun yiyeceklerden B12 vitamini emmesi için iki adım gereklidir . İlk olarak, midede bulunan hidroklorik asit , vitamin B12'yi, gıdada vitamin B12'nin eklendiği proteinden ayırır. Bundan sonra, B12 vitamini karın tarafından üretilen ve intrensek faktör adı verilen bir protein ile birleşerek vücut tarafından absorbe edilir. Bazı insanlar, içsel faktörü yapamayacakları bir durum olan kalıcı anemiye sahiptir. Sonuç olarak, tüm gıdalar ve diyet takviyeleri B12 vitamini emme sorunu yaşıyorlar.
.

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?

Naturel Healthies B 12 Vitamini 60 Softgels Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur. .

Naturel Healthies B 12 Vitamini 60 Softgels Satın Al

Naturel Healthies B 12 Vitamini 60 Softgels Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies B 12 Vitamini 60 Softgels ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Naturel Healthies B 12 Vitamini 60 Softgels Yan etkiler ve ilaçlarla etkileşim potansiyeli nedeniyle diyet takviyelerini yalnızca bilgili bir sağlık uzmanının gözetiminde almalısınız.

B12 vitamini, güvenli ve toksik olmayan olarak kabul edilir, ancak uzun süre B vitaminlerinden herhangi birine sahip olmak diğer önemli B vitaminlerinin dengesizliğine neden olabilir. Bu nedenle, tüm B vitamini içeren bir B kompleks vitamini almak isteyebilirsiniz. Yüksek dozlarda folik asit almak B12 vitamini eksikliğini gizleyebilir. Bu yüzden bu vitaminler sıklıkla birlikte alınır. 800 mcg'den fazla folik asit almadan önce doktorunuzla konuşun.

Anormal düzeyde kırmızı kan hücresi bulunan kişiler veya alyuvarlarındaki anormallikler B12'nin kendileri için uygun olup olmadığını belirlemek için bir doktorla birlikte çalışmalıdır. Bazı durumlarda, B12 faydalı olabilir. Fakat diğer sağlık koşullarında zararlı olabilir. Örneğin, B12 takviyeleri, Leber hastalığı (gözün bir hastalığı) olan insanlarda optik sinirde ciddi hasara neden olabilir. Yine, doktorunuzla birlikte çalıştığınızdan emin olun.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli


Gün İçinde: 1 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
> Günlük vitamin ihtiyacının giderilmesine destek olur


> Enerji Seviyelerinin Korunmasına Yardımcı Olur 


> Sindirim enzimi üretimine yardımcı olur


> Kırmızı kan hücresi üretimi ve büyümesine yardımcı olur


> DNA ve RNA üretimine yardımcı olur 


> Sinir sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olurlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: b12, vitamin, b12 vitamini