Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels (NATROM3)

5,00
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺55,17(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 20
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    01.2021

  • Havale %5 İndirim

    46,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Omega-3'lerin kalp sağlığına yararları bilinir ve hem bitki hem de hayvan formlarında bulunur. Alfa-linolenik asit (ALA), omega-3'ün bitki formudur. Keten tohumu, chia tohumu, ceviz ve kanola ve soya yağlarında bulunur. ALA önemlidir çünkü sadece diyetle elde edilebilir. Vücudumuz ALA yapamaz, bu da onu esansiyel yağ asidi haline getirir.

Omega-3'ler aynı zamanda eikosapentaenoik asit (EPA), dokosaheksaenoik asit (DHA) içerir. EPA ve DHA, somon, ringa balığı, sardalya ve uskumru gibi soğuk-su yağlı balıklarda yaygın olarak bulunan omega-3'ün deniz formlarıdır. Bu yağ asitleri vücutta ALA'dan yapılabilir, ancak dönüşüm oranı iyi değildir. Bu nedenle ve EPA ve DHA'nın kardiyovasküler hastalığın önlenmesi ile güçlü bir şekilde ilişkili olması nedeniyle EPA ve DHA'nın önceden oluşturulması en iyi yoldur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Büyük miktarda omega-3 yağ asitleri ile ilintili veya yan etki riski taşımadığınızdan emin olmak için herhangi bir takviye işlemine başlamadan önce daima doktorunuza danışın. Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels gıda takviyesidir. Bu ürün herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Satın Al

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis

Servis = 2 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Neden "Naturel Healthies Omega 3"?
> Trigliseridleri azaltabilir

>Kalp ritimlerini düzenlemeye yardımcı olur

>Hafızanıza ve genel zihinsel performansa destek olur

>Hastalık ve inme riskinizi azaltmanıza yardımcı olur
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş Kreatin Nitrat ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.