• Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 55,00 TL
      Havale ile: 52,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Omega-3'lerin kalp sağlığına yararları bilinir ve hem bitki hem de hayvan formlarında bulunur. Alfa-linolenik asit (ALA), omega-3'ün bitki formudur. Keten tohumu, chia tohumu, ceviz ve kanola ve soya yağlarında bulunur. ALA önemlidir çünkü sadece diyetle elde edilebilir. Vücudumuz ALA yapamaz, bu da onu esansiyel yağ asidi haline getirir.

Omega-3'ler aynı zamanda eikosapentaenoik asit (EPA), dokosaheksaenoik asit (DHA) içerir. EPA ve DHA, somon, ringa balığı, sardalya ve uskumru gibi soğuk-su yağlı balıklarda yaygın olarak bulunan omega-3'ün deniz formlarıdır. Bu yağ asitleri vücutta ALA'dan yapılabilir, ancak dönüşüm oranı iyi değildir. Bu nedenle ve EPA ve DHA'nın kardiyovasküler hastalığın önlenmesi ile güçlü bir şekilde ilişkili olması nedeniyle EPA ve DHA'nın önceden oluşturulması en iyi yoldur.

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?


Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.


Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Satın Al


Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .


Olası Yan Etkileri Nelerdir ?


Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Büyük miktarda omega-3 yağ asitleri ile ilintili veya yan etki riski taşımadığınızdan emin olmak için herhangi bir takviye işlemine başlamadan önce daima doktorunuza danışın. Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels gıda takviyesidir. Bu ürün herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım ŞekliGün İçinde: 1 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
> Trigliseridleri azaltabilir 


> Kalp ritimlerini düzenlemeye yardımcı olur


> Hafızanıza ve genel zihinsel performansa destek olur


> Hastalık ve inme riskinizi azaltmanıza yardımcı olur 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler