• Naturel Healthies Glucosamine - Chondroitin  60 Tablet

Naturel Healthies Glucosamine - Chondroitin 60 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 89,00 TL
      Havale ile: 84,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Naturel Healthies Glucosamine - Chondroitin 60 Tablet

Naturel Healthies Glucosamine - Chondroitin 60 Tablet Glukozamin ve kondroitin normal kıkırdağın bir parçasıdır . Kıkırdak bir eklemdeki kemikler arasında bir yastık görevi görür.

Chitosamine olarak da adlandırılan glukozamin, kabuklu deniz hayvanlarının kaplanmasında bulunan doğal bir maddedir. Glukozamin hidroklorür, N-asetil-glukosamin (NAG) ve glukozamin ve mineral tuzu kombinasyonu olan glukozamin sülfat da dahil olmak üzere farklı formlarda bulunur. Glukozamin sentetik formlarda da bulunur. Vücut glikosamini iyi emer.

Kondroitin, köpek balığı veya sığır kıkırdak gibi doğal kaynaklardan gelebilir veya bir laboratuarda yapılabilir. Kondroitin, kondroitin sülfat , kondroitin sülfürik asit ve chonsurid olarak da bilinir . Kondroitin sülfat kondroitin ve mineral tuzun bir kombinasyonudur.

Glukozamin ve kondroitin tablet, kapsül, toz veya sıvı formda bulunur ve genellikle birlikte veya diğer besin takviyeleri ile kombinasyon halinde alınır . Glukozamin derzler için ayrı bir besin takviyesi olarak alınabilir .

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?

Naturel Healthies Glucosamine - Chondroitin 60 Tablet Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.

Naturel Healthies Glucosamine - Chondroitin 60 Tablet Satın Al

Naturel Healthies Glucosamine - Chondroitin 60 Tablet Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies Glucosamine - Chondroitin 60 Tablet ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Naturel Healthies Glucosamine - Chondroitin 60 Tablet Bu ürünü kullanmadan önce, doktorunuza, eczacınıza, bitki uzmanına veya diğer sağlık uzmanına başvurun. Diyabet , hemofili gibi kanama veya kan pıhtılaşma bozukluğu , belirli ilaçlara karşı alerjiniz varsa, aşırı kiloluysanız veya düşük tuzluysanız kondroitin, glukozamin ve metilsülfonilmetan kullanamazsınız.

Eğer insülin kullanıyorsanız, kondroitin, glukozamin ve metilsülfonilmetan tıbbi tavsiye almadan almayınız ya da warfarin (Coumadin, Jantoven) gibi kan tinerleri kullanınız. Kondroitin, glukozamin ve metilsülfonilmetan kullanırken, kitozanın alınmasını (genellikle kilo kaybı ürünü olarak satılmaktadır) önlemek. Chitosan, vücudunuzun kondroitini emmesi için daha zorlaşabilir..

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım ŞekliGün İçinde: 2 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


>500 Mg Glucosamine Hcl 


>400 Mg Chondroitin Sulphate


>Artrit biçimini osteoartrit tedavisine destek olur


>Kıkırdak bir eklemdeki kemikler arasında bir yastık görevi görür. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler