Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels (NHVE60)

5,00
Fiyat : ₺39,12(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 38
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2019

  • Havale %5 İndirim

    37,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels E vitamini, hücre zarlarını serbest radikallerin neden olduğu zararlara karşı koruyan ve LDL kolestrolünün oksidasyonunu önleyen güçlü, yağda çözünür bir antioksidandır . E vitamini terimi, doğada bulunan vitamin kompleksini oluşturan, çeşitli alt gruplarına sahip, tokoferoller ve tokotriyenler adı verilen sekiz bileşik grubunu kapsar. Bu farklı bileşiklerin her biri farklı kimyasal ve biyolojik etkilere sahiptir.

E Vitamini, iskelet, kalp ve düz kasın yapısal ve fonksiyonel bakım için gereklidir. Ayrıca, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur ve vitamin A ve K, demir ve selenyum depolamaya yardımcı olur. Bağışıklık sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahip olabilir, kalp hastalığına neden olabilecek oksidatif hasarlara karşı koruma, kansere karşı koruyucu etkilere sahiptir, Alzheimer hastalığının semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir ve özellikle gözlerde diyabetle ilgili bazı hasarları önlemeye yardımcı olabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels E vitamini eksikliği ile ilgili belirtiler fark ederseniz ve vücudunuzun yağ emme kabiliyetini etkileyen bir koşulu varsa doktorunuza görünün. Doktorunuz E vitamini eksikliği için en iyi yol tarifini belirleyecektir. Diyet değişiklikleri birinci basamak tedavisidir, ancak doktorunuz yüksek dozlu bir takviye ya da suda çözünür bir vitamin E takviyesinin daha uygun olduğuna karar verebilir. E vitamini takviyesini yalnızca doktorunuzun gözetiminde almalısınız.

Naturel Healthies B12 Vitamini 60 Softgels Satın Al

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye, Acıbadem ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis

Servis = 2 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Neden "Vitamin E"?
> Vücutta antioksidan gibi davranır.

> Sağlıklı hücreleri beslerler.

> Bağışıklık fonksiyonu sağlamaya destek olur.

> Kanser ve kalp rahatsızlığı riskinizi düşürebilir.

> Serbest radikalleri nötralize etme.

> Vücudun hastalıkla mücadelesine yardımcı olur.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.