• Naturel Healthies C Vitamini  100 Tablet

Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 35,00 TL
      Havale ile: 33,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet

Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet L-askorbik asit olarak da bilinen C vitamini, doğal olarak bazı gıdalarda bulunan, başkalarına eklenen ve bir diyet takviyesi olarak bulunan suda çözünür bir vitamindir. Çoğu hayvandan farklı olarak, insanlar, C vitaminini endojen olarak sentezleyemez, bu nedenle de önemli bir diyet bileşenidir

C vitamini, kolajen, L-karnitin ve bazı nörotransmitterlerin biyosentezi için gereklidir; C vitamini protein metabolizmasında da yer alır. Kollajen, bağ dokusunun, yara iyileşmesinde hayati bir rol oynayan vazgeçilmez bir bileşenidir.

C vitamini açısından zengin meyve ve sebzelerin avantajlı etkileri uzun süredir bilinmesine rağmen, 1933 yılına kadar bilimsel olarak izole edilmemiştir.

C vitamini, cilt, tendonlar, bağlar, kan damarları, kemikler ve kıkırdak gibi çeşitli dokular tarafından ihtiyaç duyulan bir protein türü olan vücutta kollajen üretiminde önemli bir rol oynamaktadır. Dokunun büyümesi ve onarımı sürecindeki rolüyle tanınır.

Ek olarak, C vitamini vücuttaki serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olan bir antioksidandır. Vücutta zamanla serbest radikal birikmesi gelişmiş yaşlanma ve kanser, kalp hastalığı ve artrit gibi sağlık koşullarıyla ilişkilendirildiği için bu önemlidir.

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?

Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.

Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet Satın Al

Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet genellikle güvenlidir, ancak yüksek miktarlarda alması ishal ve mide rahatsızlığı yapabilir. Yetişkinler günde 2000 mg aşmamalıdır. Yüksek C vitamini dozları, egzersiz performansı üzerinde de olumsuz bir etkiye sahiptir.

Diyare , mide bulantısı , kusma , karın krampları / ağrısı veya mide ekşimesi oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri devam ederse veya kötüleşirse derhal doktorunuza veya eczacınıza bildirin. Doktorunuz sizi bu vitamini kullanmaya yönlendirdiğinde, size olan yararı yan etkilerden daha büyük olduğuna karar vermiş olduğunu unutmayın. Bu vitamini kullanan bir çok insan ciddi yan etkilere sahip değildir. Bu nadir fakat çok ciddi yan etkilerden herhangi biri ortaya çıkarsa hemen doktorunuza danışın: ağrılı idrara çıkma, pembe / kanlı idrar . Bu ilaca çok ciddi alerjik reaksiyon nadirdir. Bununla birlikte, ciddi alerjik belirtiler fark ederseniz derhal tıbbi yardım isteyinReaksiyon, aşağıdakileri içeren: kızarıklık , kaşıntı / (özellikle yüz / dil / boğazda) şişme, şiddetli baş dönmesi , sorun nefes .Bu olası yan etkilerin tam bir liste değildir.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım ŞekliGün İçinde: 1 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
> Bağışıklık fonksiyonu 

> Kollajen sentezi 


> Yara iyileşmesi 


> Kemik ve diş oluşumu 


> Demir absorpsiyonu 


> Serbest radikalleri nötralize etme 


> Kan damarlarını güçlendirme 


> Vücudun hastalıkla mücadelesine yardım 


> Doku büyümesi ve onarımı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler