• Naturel Healthies Black Cumin Sativa 60  Softgels

Naturel Healthies Black Cumin Sativa 60 Softgels

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 55,00 TL
      Havale ile: 52,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Naturel Healthies Black Cumin Çörek otu sativa 60 Softgels

Naturel Healthies Black Cumin (Çörek otu sativa) 60 Softgels Siyah kimyon tohumu yağı ( Çörek otu sativa ), yaş ilerledikçe sağlığımızı korumak açısından kritik olan hem bağışıklık hem de inflamatuar cevapların dengelenmesinde etkilidir. Geniş yelpazedeki aktif bileşikleriyle Black Cumin Tohum Yağı ( Çörek otu sativa ) çift görev yapar - sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekleme ve sağlıklı bir enflamatuar yanıt vermeyi kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Bağışıklık desteğini ve iltihap kontrolünü dengelemek için bir yol bulma, normal yaşlanmada optimal sağlığın korunması için şarttır. Burada siyah kimyon bitkisinin tohumlarından türeyen benzersiz bir yağ ortaya çıkar. Siyah kimyon tohumu yağı ( Çörek otu sativa ), insan sağlığına fayda sağlayan çok çeşitli etkin bileşikler nedeniyle hem bağışıklık desteğini hem de iltihap kontrolünü dengede tutmada benzersiz etkili olduğu bilimsel olarak gösterilmiştir.

Enflamatuar faktörlere sağlıklı bir cevap, sağlam sağlıklı olmanın önemli bir parçasıdır. Çok çeşitli bir dizi çalışmada, siyah kimyon tohumu yağı, kritik hücre işaretleme kimyasalları ve hormona benzer haberciler de dahil olmak üzere vücudun normal inflamatuvar etkinliğine katkıda bulunan birçok biyolojik faktörün etkinliğini desteklediği gösterildi.

Araştırmalar ayrıca, siyah kimyon tohumu yağı ( Çörek otu sativa ), sağlıklı, yaşlanan bir bağışıklık sisteminin optimal fonksiyonunu kolaylaştırarak bağışıklık sağlığını desteklediğini göstermektedir. Bunu, bağışıklık savunmalarınızı güçlendirmek için birlikte çalışan makrofajların ve yardımcı T hücrelerinin yaşamsal savunma faaliyetlerini destekleyerek yapar.

Naturel Healthies Black Cumin Çörek otu sativa 60 Softgels Satın Al

Naturel Healthies Black Cumin (Çörek otu sativa) 60 Softgels Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies Black Cumin (Çörek otu sativa) 60 Softgels ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Naturel Healthies Black Cumin (Çörek otu sativa) 60 Softgels Hassas kişilerde alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, kaşıntı, solunum güçlüğü, ağız - yüz - dudaklar veya dilde şişme); görülebilir. Bu durumlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir. 16 yaşından küçüklerin kullanımı tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktor gözetiminde kullanımı tavsiye edilir. Naturel Healthies Black Cumin (Çörek otu sativa) 60 Softgels gıda takviyesidir. Bu ürün herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli


Gün İçinde: 1 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler