• Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 59,00 TL
      Havale ile: 56,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules karaciğere doğal destek sağlamak ve sağlıklı sindirimde yardımcı olmak için, enginar çiçeği ve süt dikeni tohumundan ekstraktlar ile formüle edilmiştir

Milk Thistle'ın aktif maddelerinden biri Silymarin olarak bilinen bir maddedir. Çalışmalar, Silymarin'in hepatik (karaciğer) hücrelerin dış hücre yapısını, toksinlerin hücrelere girmesini azaltmak için değiştirdiğini göstermiştir; Karaciğerin rejeneratif kabiliyetini ve protein sentezini uyararak yeni karaciğer hücrelerinin oluşumunu teşvik edebilir; Karaciğer hücrelerini oksidatif hasardan koruyabilecek bir anti-oksidandır.

Karaciğerden gelen atıkların ve artıkların ortadan kaldırılmasını destekleyebilir ve karaciğere zararlı maddeleri detoks özümsemesine yardımcı olabilir; Sağlıklı karaciğer fonksiyonlarının yönetimine yardımcı olabilir ve safra üretimini teşvik edebilir. Safra salgısının uyarılmasına yardımcı olabilir. Araştırmalar, Milk Thistle'ın normal sağlıklı insanlarda karaciğerin koruyucu, anti-inflamatuar ve doğal rejeneratif özelliklerine yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?

Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.


Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules Satın Al

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules Hassas kişilerde alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, kaşıntı, solunum güçlüğü, ağız - yüz - dudaklar veya dilde şişme); görülebilir. Bu durumlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir. 16 yaşından küçüklerin kullanımı tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktor gözetiminde kullanımı tavsiye edilir. Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle gıda takviyesidir. Bu ürün herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım ŞekliGün İçinde: 1 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
> Hafif sindirim sistemi problemlerine hazımsızlık gibi yardımcı olur. 


> Dispepsi semptomlarının şişkinlik, gaz ve karın ağrısı gibi hafifletilmesi


> Normal sağlıklı insanlarda karaciğerin doğal yenilenebilir kabiliyetini desteklemek


> Sağlıklı sindirim fonksiyonunun sürdürülmesi


> Sağlıklı karaciğer ve safra kesesi fonksiyonunu desteklemek


> Karaciğer detoksifikasyonunu ve rejenerasyonunu destekleme


> Sağlıklı safra akışını desteklemek

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler