• Naturel Healthies E Vitamini  60 Softgels

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 45,00 TL
      Havale ile: 42,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels


Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels E vitamini, hücre zarlarını serbest radikallerin neden olduğu zararlara karşı koruyan ve LDL kolestrolünün oksidasyonunu önleyen güçlü, yağda çözünür bir antioksidandır . E vitamini terimi, doğada bulunan vitamin kompleksini oluşturan, çeşitli alt gruplarına sahip, tokoferoller ve tokotriyenler adı verilen sekiz bileşik grubunu kapsar. Bu farklı bileşiklerin her biri farklı kimyasal ve biyolojik etkilere sahiptir.

E Vitamini, iskelet, kalp ve düz kasın yapısal ve fonksiyonel bakım için gereklidir. Ayrıca, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur ve vitamin A ve K, demir ve selenyum depolamaya yardımcı olur . Bağışıklık sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahip olabilir, kalp hastalığına neden olabilecek oksidatif hasarlara karşı koruma, kansere karşı koruyucu etkilere sahiptir, Alzheimer hastalığının semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir ve özellikle gözlerde diyabetle ilgili bazı hasarları önlemeye yardımcı olabilir.

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?


Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels Satın Al

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels Aft Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Aft Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels ve diğer Naturel Healthies ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels E vitamini eksikliği ile ilgili belirtiler fark ederseniz ve vücudunuzun yağ emme kabiliyetini etkileyen bir koşulu varsa doktorunuza görünün. Doktorunuz E vitamini eksikliği için en iyi yol tarifini belirleyecektir. Diyet değişiklikleri birinci basamak tedavisidir, ancak doktorunuz yüksek dozlu bir takviye ya da suda çözünür bir vitamin E takviyesinin daha uygun olduğuna karar verebilir. E vitamini takviyesini yalnızca doktorunuzun gözetiminde almalısınız.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım ŞekliGün İçinde: 1 KapsülYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
>Vücutta antioksidan gibi davranır 


>Sağlıklı hücreleri beslerler 


>Bağışıklık fonksiyonu sağlamaya destek olur


>Kanser ve kalp rahatsızlığı riskinizi düşürebilir 


>Serbest radikalleri nötralize etme 


>Vücudun hastalıkla mücadelesine yardım 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler