• MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels

MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           MythPower Nutrition
  • Ürün Kodu:     MYTH0002
  • Son K. Tarihi: 05-2019
  • 119 99,00 TL
  •   Havale ile: 94,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels

MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür.

CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.

MythPower CLA 1250 Mg yağların yakılmasına destek olur ve aynı zamanda vücutta depolanmış yağların aktif bir şekilde yeni yağlara kavuşmasını; yani yağ depolanmasını engellemeye yardımcı olur. Metabolizmayı hızlandırarak bir sporcu için çok gerekli olan imkânı sunar. Yağ oranının azalması ile beraber kandaki yağ oranının düşürülmesine destek olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

MythPower CLA 1250 Mg Yağ yakımı diyetlerinde L-Carnitin içeren ürünlerle beraber kullanılabilir. CLA nın Yağı bloke etme ve serbest bırakma özelliğinden dolayı serbest kalan Yağ asitleri Karnitin takviyesi ile beraber enerji deposu olarak kullanılır ve Diyet döneminde amaca ulaşılmasını sağlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels 16 yaşından küçük, hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin sadece doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. Konjuge linoleik asit (CLA) kullanımı kan pıhtılaşmasını yavaşlatabilir. Kanama bozukluğu olan insanlarda morarma ve kanama riskini arttırabileceğinden bu kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Konjuge linoleik asit kullanımının şeker hastalığını kötüleştirebileceği düşünülmektedir. Bu durumlarda kullanımı tavsiye edilmez. Kilo kontrolü sağlamak için üretilmiş gıda takviyesidir. İlaç değildir, tedavi, ya da teşhis amaçlı kullanılmaz.

CLA nın Kitosan bazlı ürünlerle beraber kullanılması neden uygun değildir?
Kitosan sindirim sistemindeki yağları bloke özelliğiyle bilinen bir bileşiktir. Ayrıca normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur. Kitosan, CLA ile birlikte alındığında, CLA’yı bloke ederek etkisiz hale getirebilir. Bu nedenle CLA ürünlerinin, kitosan bazlı ürünlerle birlikte kullanılması önerilmemektedir.

MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Satın Al

MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Üretici firmanın Türkiye'deki ana bayisi ve dağıtıcısı olan Protein34 Sporcu Gıdaları tarafından satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. MythPower ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.


Not: MythPower ürünlerinin satışı ile ilgili bayilik işlemleri için 0216 540 05 45 den bilgi alabilirsiniz.


Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Kahvaltı Öncesi: 1 Kapsül
Akşam Yemek Öncesi: 1 Kapsül

Servis = 2 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> 1250 Mg CLA


> Aspir Çiçegi Yağı


> Kapsül Formundadır


> Sığır Jelatini Kullanılmıştır

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler