• MythPower L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul Portakal

MythPower L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul Portakal

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           MythPower Nutrition
  • Ürün Kodu:     MYTH0001
  • Son K. Tarihi: 11-2020
  • 149 129,00 TL
  •   Havale ile: 122,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

  • 500 adet ve üzeri 109,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

MythPower Termojenik L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul

MythPower Termojenik L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.

MythPower 
Termojenik L-Carnitine 3000 Mg kompleks içeriği sayesinde sadece Termojenik bir yağ yakıcı değil aynı zamanda içeriğinde bulunan Taurin ve bitkisel desteklerle beraber Pre Workout ürün olarakta kullanıma uygundur. Doğal olarak oluşan kimyasal bileşik olan karnitin veya L-karnitin teknik olarak bir amino asit değildir. Aslında, esas amino asit lizin ve metionin'den yapılmış bir dipeptiddir . Bu nedenle, şartlı olarak gerekli bir amino asit olarak sınıflandırılır. Karnitin hayvan ve bitki hücrelerinin enerji metabolizması için önemli bir rol oynar, beyin hücrelerinin enerji arzını geliştirir ve doğada fiziksel ya da zihinsel olarak stres seviyelerini düşürmeye yardımcı olur. Karnitin hayvan ve bitki hücreleri arasındaki enerji alışverişinde önemli rol oynar, beyindeki hücrelere enerji arzını geliştirir ve daha yüksek bir stres direncine yol açar. Aynı zamanda, fiziksel veya zihinsel olarak, stres ve suşlarla baş etmek daha kolaydır.

Düzenli spor faaliyetleriyle bağlantılı olarak, karnitin daha yüksek bir yağ yakma oranına neden olabilir . Karnitin, vücuttaki amino asidi oksitleyerek yorulmadan fiziksel aktiviteyi sonlandırabildiği için, spor yapmanın daha eğlenceli olabilmesi, kilo vermek isteyenler için faydalı olabilir. Karnitin miktarı, yağların taşınabileceği hızı kontrol eder. Erkekler ve kadınlardaki talep farklıdır, çünkü erkekler doğal olarak kırmızı kan hücrelerinde kadınlardan daha çok karnitin içerirler. Araştırmalar obezitenin karnitin eksikliğine neden olduğunu gösterdi. Bu vakalarda, karnitin ile destekleme yararlı görünmektedir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

MythPower 
Termojenik L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul Yağ yakımını hızlandırmak ve vücuda giren yağları bloke etme özelliğinden dolayı CLA lar ile beraber kombine edilebilir. L-Carnitine ler CLA ların bloke ettiği ve serbest bıraktığı yağları yakmada etkin rol oynar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

MythPower 
Termojenik L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul 16 yaşının altındaki çocuklar ve hamile kadınların kullanması tavsiye edilmez. Geç saatte alındığında uykusuzluk yapabilir. Tavsiye edilen kullanımınına uyunuz. Baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, kalp çarpıntısı veya nefes darlığı yaşarsanız, kullanmayı bırakın. Yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

MythPower Termojenik L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul Satın Al

MythPower 
Termojenik L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul Üretici firmanın Türkiye'deki ana bayisi ve dağıtıcısı olan Protein34 Sporcu Gıdaları tarafından satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. MythPower ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Not: MythPower ürünlerinin satışı ile ilgili bayilik işlemleri için 0216 540 05 45 den bilgi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Öncesi: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Gün İçerisinde: 1 Servis

Servis:
1 Ampul

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> 3000 Mg Karnitin.


> 1000 Mg Taurin.


> 127 mg Kafein


> 90 Mg Yeşil çay ekstraktı.


> Thermojenik Yağ Yakıcı


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler