MythPower Termojenik L-Carnitine 1000 ML-3000 Mg (Portakal) (MYTHLKTP)

5,00
Marka : MYTHPOWER
Fiyat : ₺109,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    11.2020

  • Havale %5 İndirim

    103,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

MythPower Termojenik L-Carnitine 1000 ML-3000 Mg (Portakal)

MythPower Termojenik L-Carnitine 1000 ML-3000 Mg servis başına 3000 mg karnitin, 200 Mg Taurin , 100 Mg Kafein , B 6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplement tir.

MythPower Termojenik L-Carnitine 1000 ML-3000 Mg kompleks içeriği sayesinde sadece Thermojenik bir yağ yakıcı değil aynı zamanda içeriğinde bulunan Taurin ve bitkisel desteklerle beraber Pre Workout ürün olarakta kullanıma uygundur. Doğal olarak oluşan kimyasal bileşik olan karnitin veya L-karnitin teknik olarak bir amino asit değildir. Aslında, esas amino asit lizin ve metionin'den yapılmış bir dipeptiddir . Bu nedenle, şartlı olarak gerekli bir amino asit olarak sınıflandırılır. Karnitin hayvan ve bitki hücrelerinin enerji metabolizması için önemli bir rol oynar, beyin hücrelerinin enerji arzını geliştirir ve doğada fiziksel ya da zihinsel olarak stres seviyelerini düşürmeye yardımcı olur. Karnitin hayvan ve bitki hücreleri arasındaki enerji alışverişinde önemli rol oynar, beyindeki hücrelere enerji arzını geliştirir ve daha yüksek bir stres direncine yol açar. Aynı zamanda, fiziksel veya zihinsel olarak, stres ve suşlarla baş etmek daha kolaydır.

Düzenli spor faaliyetleriyle bağlantılı olarak, karnitin daha yüksek bir yağ yakma oranına neden olabilir . Karnitin, vücuttaki amino asidi oksitleyerek yorulmadan fiziksel aktiviteyi sonlandırabildiği için, spor yapmanın daha eğlenceli olabilmesi, kilo vermek isteyenler için faydalı olabilir. Karnitin miktarı, yağların taşınabileceği hızı kontrol eder. Erkekler ve kadınlardaki talep farklıdır, çünkü erkekler doğal olarak kırmızı kan hücrelerinde kadınlardan daha çok karnitin içerirler. Araştırmalar obezitenin karnitin eksikliğine neden olduğunu gösterdi. Bu vakalarda, karnitin ile destekleme yararlı görünmektedir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

MythPower Termojenik L-Carnitine 1000 ML-3000 Mg Yağ yakımını hızlandırmak ve vücuda giren yağları bloke etme özelliğinden dolayı CLA lar ile beraber kombine edilebilir. L-Carnitine ler CLA ların bloke ettiği ve serbest bıraktığı yağları yakmada etkin rol oynar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

MythPower Termojenik L-Carnitine 1000 ML-3000 Mg16 yaşının altındaki çocuklar ve hamile kadınların kullanması tavsiye edilmez. Geç saatte alındığında uykusuzluk yapabilir. Tavsiye edilen kullanımınına uyunuz. Baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, kalp çarpıntısı veya nefes darlığı yaşarsanız, kullanmayı bırakın. Yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

MythPower Termojenik L-Carnitine 1000 ML-3000 Mg Satın Al

MythPower Termojenik L-Carnitine 1000 ML-3000 Mg Üretici firmanın Türkiye'deki ana bayisi ve dağıtıcısı olan Protein34 Sporcu Gıdaları tarafından satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. MythPower ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Not: MythPower ürünlerinin satışı ile ilgili bayilik işlemleri için 0216 540 05 45 den bilgi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Öncesi: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçerisinde: 1 Servis

Servis:
Kapak(30 Ml)

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "MythPower L-Carnitine"?

> 3000 Mg Karnitin.

> 200 Mg Taurin.

> 100 mg Kafein

> 90 Mg Yeşil çay ekstraktı.

> Thermojenik Yağ Yakıcı
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.