• MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr 60 Servis Saf Aromasız

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr 60 Servis Saf Aromasız

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           MythPower Nutrition
  • Ürün Kodu:     MYTH0003
  • Son K. Tarihi: 07-20121
  • 119 99,00 TL
  •   Havale ile: 94,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr Servisinde 5 Gram Arginine Hcl & B3 Vitamini bulunan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Arginine antrenman öncesi performans artışı ile beraber kas onarımı ve protein sentezi görevini de yapar. Arjinin Nitrik oksit seviyesini yükselterek kan dolaşımını hızlandırır damar genişlemesini sağlayarak daha fazla oksijen taşınmasını neden olur. Genişleyen damarlarda hızlı kan taşınması neticesinde de antrenman performansı yükselir, daha fazla protein sentezlendiği içinde kas yıkımını önler ve kas gelişimini de sağlar.

Arginin, farklı bedensel süreçler için önemli olan, esansiyel olmayan bir amino asittir. Arginin HCL, amino asidi bir hidrojen klorür molekülü ile birleştiren ve toz formun bulunan sentetik olarak üretilmiş bir arginin türüdür. Sporcular tarafından egzersiz sırasında oksijen iletimini ve kan akışını artırmaya destek olması için kullanılır, Hidrojen klorür, ürünü daha lezzetli hale getirmek ve sindirim sistemi tarafından emilimini arttırmak için arginin ile birleştirilir.

Arjininin ana etkilerinden biri, vazodilatasyona veya kan damarlarının çapının artmasına neden olmasıdır. Arjinin, bunu, nitrik oksit adı verilen bir bileşik üretmek için kan damarlarını hizalayan düz kas endotelyal hücrelerini uyararak gerçekleştirir. Nitrik oksit, kan damarlarını gevşetmek ve genişlemek için uyarır, yoğun egzersiz sırasında, özellikle de direnç antrenmanı sırasında kaslara kan ve oksijen akışını artırır. Egzersiz sırasında kan akışında ve oksijen veriminde bir artış, performansı arttırarak kasların daha fazla güç üretmesine ve egzersize bağlı yorgunluğun başlamasını geciktirmesine neden olabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaalarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. karaciğer ve böbrek hastalığı olan bireylerin yanı sıra kalp krizi geçiren bazı bireyler üzerinde olumsuz etkilere sahip olabilir. Arginin HCL de kan dolaşımındaki potasyum dengesini bozabilir. Potasyum eksikliğiniz varsa, arginin dehidratasyon, mide bulantısı, mide krampları ve ishale neden olabilir. Kan inceltici ilaçları alıyorsanız, arginin HCL takviyesi kanınızı daha da azaltabilir ve yara iyileşmesinde bozulma riskinizi artırabilir. Kronik olarak düşük tansiyonu olan bireylere, tansiyonu daha da düşürerek, yorgunluğa ve baş dönmesine neden olabileceği için arginin almamaları tavsiye edilir.

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr Satın Al

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr Üretici firmann Türkiye deki ana bayisi ve dağıtıcısı olan Protein34 Sporcu Gıdaları tarafından satışları yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız danda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. MythPower ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Not: MythPower ürünlerinin satışı ile ilgili bayilik işlemleri için 0216 540 05 45 den bilgi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Öncesinde: 1 servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek : 5 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> % 100 Saf Arjinin içerir.


> Niasin (B3) İlaveli


> Nitrik Oksit seviyesini yükseltir.


> Kas gelişimini-onarımını ve büyümesini sağlar.


> Pre-Workout ürün olarak da görev yapar.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler