MythPower Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : MYTH0003OMN
Son Kullanma Tarihi: 07/2021

MYTHPOWER Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr Nedir?

MYTHPOWER Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr Servisinde 5 Gram Arginine Hcl & B3 Vitamini bulunan bir üründür.
 
Arginin, farklı bedensel süreçler için önemli olan, esansiyel olmayan bir amino asittir. Arginin HCL, amino asidi bir hidrojen klorür molekülü ile birleştiren ve toz formun bulunan sentetik olarak üretilmiş bir arginin türüdür.
 
Sporcular tarafından egzersiz sırasında oksijen iletimini ve kan akışını artırmaya destek olması için kullanılır, Hidrojen klorür, ürünü daha lezzetli hale getirmek ve sindirim sistemi tarafından emilimini arttırmak için arginin ile birleştirilir.

Arjininin ana etkilerinden biri, vazodilatasyona veya kan damarlarının çapının artmasına neden olmasıdır. Arjinin, bunu, nitrik oksit adı verilen bir bileşik üretmek için kan damarlarını hizalayan düz kas endotelyal hücrelerini uyararak gerçekleştirir.
 
Nitrik oksit, kan damarlarını gevşetmek ve genişlemek için uyarır, yoğun egzersiz sırasında, özellikle de direnç antrenmanı sırasında kaslara kan ve oksijen akışını artırır. Egzersiz sırasında kan akışında ve oksijen veriminde bir artış, performansı arttırarak kasların daha fazla güç üretmesine ve egzersize bağlı yorgunluğun başlamasını geciktirmesine neden olabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur?

MYTHPOWER Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaa larla beraber kullanılabilir. 

MYTHPOWER Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr Satın Al

Protein34'de satılan tüm MYTHPOWER ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir. Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.
MYTHPOWER Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr ve diğer MYTHPOWER ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 nolu telefonu arayabilirsiniz.

MythPower Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr Besin Bilgisi
MythPower Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr Özellikleri Nelerdir
MythPower Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr Neleri İçermez
MythPower Arginine HCL&B3 Vitamin Pure 300gr Nasıl Kullanılır