MYTHPOWER NUTRITION

MYTHPower Nutrition sporcu gıdası takviye ürünleri sektörüne 2016 yılında adımını atmış yeni bir Türk markasıdır. Ürün gamı olarak ilk etapta diyet ve zayıflama ürünlerini seçmiştir. MythPower ürünleri Tarım Bakanlığının yetkilendirdiği ve gerekli ISO sertifikalarına sahip tesislerde paketlenmesiyle Türkiye de yapılmaktadır. Marka ürünlerini üretim aşamasından sonra ise Türkiye dağıtımını Protein34 sporcu gıdaları tarafından yapılmaktadır.
...devamını oku..↓
MYTHPOWER Ürünleri
MythPower dağıtıcı firmanın istekleri doğrultusunda ürün gamını geliştirmek ve yeni formülde ürünlerin tasarımını yapıp önümüzdeki süreç içerisinde amino asit, protein ve diğer ürünlerde de satışını planlamaktadır. MythPower markası ürünlerinin formülasyonun da özellikle helal üretim olmasına da dikkat etmektedir.

MythPower L-Carnitin shot 60 Ml zengin içeriği sayesinde zayıflamak, konsantrasyonu yükseltmek ve enerji kazanmak isteyen herkesin isteğini karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Yoğun egzersiz esnasında her antrenmanın bir önceki kadar verimli geçmesini isteyenler için kafein, taurin ve Yeşil çay içeren formülü ile enerji seviyenizi yükseltmeye yardımcı olur ve folik asit ile de hücrelerinizin yenilenmesine yardımcı olur. Benzer içeriğe sahip Likit L Karnitin 1000 Mg lık ürünü ise hem ekonomik hem de servis sayısının fazla olmasının avantajına sahiptir.

MythPower Cla 1250 Mg ise Aspir yağından elde edilen ve servisinde bulunan 1250 Mg Cla sayesinde de kategorisinde üst sıralarda yer almaktadır. 1250 Mg Cla ile servis sayısının yükselmesinin yanında sadece 2 tabletle istenilen Mg ın yakalanması da MythPower Cla ya avantaj sağlamaktadır. Diyet dönemlerinde daha hızlı sonuç almanıza olanak sağlayan L-Carniitin ve Cla kombinasyonunu da MythPower sayesinde ulaşabilmeniz amacınıza ulaşmanız içinde idealdir.


MYTHPOWER Ürünleri Satın Al
MythPower ürünleri ithal edilen hammaddelerle Türkiye de paketlenip satışa sunulmaktadır. Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları MythPower ana dağıtıcısı olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. MythPower, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz..
185,00 ₺ KDV Dahil
218,00 ₺ KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
220,00 ₺ KDV Dahil
248,00 ₺ KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
1