MySupplement BCAA Powder 960 gr

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : MYSPBCA960

MySupplement BCAA Powder 960gr

MySupplement BCAA Powder 960gr, 1 ölçeğinde 5 gram 2:1:1 oranında %100 saf BCAA içeren toz formda ve Aromalı amino asit takviyesidir. Aroma içermediği için ister sevdiğiniz bir ile beraber ya da bir meyve suyu ile içebilirsiniz. MySupplement Bcaa Şeker içermez. 2 farklı aroma seçeneği ile (karpuz ve elma) satışa sunulmaktadır.

BCAA'lar kas dokusu için çok önemlidir ve kan şekeri düzeylerini korumaya yardımcı olduklarından, egzersizlerinizi destekleyecek kadar önemlidir.Antrenman sırasında ve sonrasında bir karbonhidrat, protein ve amino asit içeceği tüketilmesi, BCAAs'ın hücrelere taşınmasına yardımcı olan bir insülin tepkisini indükleyebilir. Bununla birlikte, lösin varlığı insülinden daha önemlidir. Kas hücresinde, protein sentezi için insülin tarafından uyarılan fakat lösin'e bağlı olan belirli bir düzenleyici yol vardır. Başka bir deyişle, protein sentezi (ve dolayısıyla kasın yeniden inşası), lösin miktarına bağlıdır. Ve BCAA seviyeleri egzersiz ile azaldığından, egzersiz sırasında ve / veya sonrasında bunları etmek mantıklıdır.


Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur?

MySupplement BCAA Powder 960gr Aromalı amaca göre hemen hemen her sporcu gıdası ürünleri ile beraber kullanıma uygun dur. Kas büyümesi için Protein Tozu-Amino Asitler / Hacim almak için Karbonhidratlarla beraber / Yağ yakımı diyetlerinde kas kaybını önlemek için (özellikle Thermojonik yağ yakıcı kullananlar) kullanılır. 

MySupplement BCAA Powder 960gr Satın Al

Protein34'de satılan tüm MySupplement Nutrition ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir. Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.
MySupplement BCAA Powder 960gr ve diğer MySupplement Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli