Musli & Yulaf & Gevrek

Müsli lif ve protein bakımından oldukça zengin besinler arasında bulunmaktadır. Spor yapanlar, kendini ve hayatını sevdiği için beslenmesine önem veren herkes, mutlaka ne tükettiğini bilmelidir. Müsli, lif ve protein bakımından çok zengin olduğu için kahvaltılarda özellikle tercih edilmektedir. Müslinin içerdiği tahıllar gün içinde enerjik ve aktif olmanızı sağlayacaktır. Müsli, çok az şeker içeren ya da hiç şeker içermeyen besinlerdir. Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz müslilerde yalnızca içinde kullanılan meyvelerin şekeri bulunmaktadır. Kahvaltınız da müslileri bu avantajı sayesinde tercih edebilirsiniz. Özellikle müsli diğer kahvaltılık çeşitlerine kıyasla çok daha faydalı ve caziptir. Aynı zamanda müsli içeriğinde hiçbir şekilde işlenmiş ürün, kimyasal ya da koruyucu madde bulunmaz. Müsli bunun yanı sıra yüksek lif ve tam tahıl içeriğine sahiptir. Bu sayede sindirim sistemi de düzenlenmektedir. Lif ve tahıl sindirim sistemi, müsli sayesinde düzenlenmektedir. Sitemiz üzerinden sabah kahvaltı seçeneğiniz olabilecek müsli alternatiflerini bulabilirsiniz. Müsli seçenekleri her zaman daha uzun süre tok kalmanızı ve gün içinde daha enerjik olmanızı sağlamaktadır. Bu sayede gereksiz kalori almanız da engellenmektedir.

Yulaf

Yulaf en sağlıklı tahıl çeşitleri arasında bulunmaktadır. Genel olarak yulaflar, kahvaltılarda süt ya da su ile tüketebileceğiniz kahvaltılıklar arasında bulunmaktadır. Yulafı özellikle spor yapıyor ve yediklerinize dikkat ediyorsanız kahvaltılarınızda tercih edebilirsiniz. Yulaf besin değerleri bakımından oldukça güçlü bir alternatiftir. İçerisinde manganez, fosfor, magnezyum, bakır, demir ve çinko bulunmaktadır. Aynı zamanda B1 vitamin bakımından da oldukça zengindir.

Gevrek

Gevrek sabah kahvaltılarınız da tercih edebileceğiniz alternatifler arasında yer almaktadır. Yulaf, tahıl gibi en sağlıklı kahvaltılıkları tercih edebilir ve güne enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Yulaf özellikle antioksidan bakımından oldukça zengin bir besin kaynağıdır. Bunun yanı sıra 75 gram yulaf içerisinde 13 gram protein, 8 gram lif ve 51 gram karbonhidrat bulunmaktadır.

Yüksek Protein İçeren Atıştırmalıklar

Yüksek protein içeren atıştırmalıklar için sitemiz üzerinden en sağlıklı ürünleri satın alabilirsiniz. Özellikle sitemiz üzerinden protein müsli çikolata, yüksek proteinli çocuk mercimek çorba, yüksek proteinli çabuk çorba çeşitleri, proteinli makarna çeşitlerine ulaşabilirsiniz.