Muscletech Platinum 100% Glutamine 302 Gr (MTPG5000)

5,00
Fiyat : 129,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    12.2019

  • Havale %5 İndirim

    84,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Muscletech Platinum 100% Glutamine 302 Gr

Muscletech Platinum 100% Glutamine 302 Gr Servisinde 5 Gram serbest forma L-Glutamine bulunan sporcu gıdası takviye ürünüdür. Muscletech Glutamin Avrupa ve Dünyanın en iyi Supplement markalarından birisi olan Muscletech in Esssential serisine ait Ultra Saf Glutamin içeren gıda takviyesidir.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Glutamine Ultra-Pure Micronized Glutamine serbest formda amino asit olup yüksek saflıkta ve kalitede toz formda ve aromasız olarak üretilip satışa sunulmaktadır. Glutamin insan vücudundaki toplam amino asitlerin %20sini oluşturur. Kas sisteminin ise %60dan fazlasını oluşturur. Yapılan antrenman ve egzersizlerde ilk önce Glutamine rezervleri boşalır ve vücut tarafından tekrar eski seviyelerine ulaşması oldukça uzun ( 6 gün ) zaman alır. Glutamin depolarının doldurulması ve protein sentezinin yapılabilmesi için L-Glutamine takviyesi gerekmektedir. Yüksek saflıkta ve kaliteli olarak üretilen Muscletech Glutamin takviyesi özelliklerinden dolayı tercih edilen gıda takviyesi olarak ön plana çıkmaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Muscletech Platinum 100% Glutamine 302 Gr Kas yıkımını önlemek ve kas gelişimini sağlamak için İzole Proteinler ve Amino asitlerle beraber kullanıma uygundur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Muscletech Glutamine siroz ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyumglutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Muscletechglutamine ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

Muscletech Platinum 100% Glutamine 302 Gr Satın Al

Muscletech Platinum 100% Glutamine 302 Gr Muscletech Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup distribütör firma tarafından Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Muscletech ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Muscletech Platinum 100% Glutamine 302 Gr ve diğer Muscletech Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 5 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Muscletech Glutamine"?


> Toz Formda ve Aromasızdır.


> HPLC ile test edilmiş Saf Glutamin.> Kas onarma ve büyümeyi destekler.


> Gece kullanımında büyüme hormonunu tetikler.

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.