Muscletech Platinum 8:1:1 BCAA 200 Tablet (MSBC1000)

5,00
Fiyat : ₺109,32(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    01.2020

  • Havale %5 İndirim

    103,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Muscletech Platinum 8:1:1 BCAA 200 Tablet

Muscletech Platinum 8:1:1 BCAA 200 Tablet Mikro filtreleme sistemi ile olabilecek en saf halde tablet formunda üretilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Muscletech tablet Bcaa 8:1:1 güçlü oranı ile daha fazla Lösin aimoasiti içeren formülü sayesinde kaslarınıza daha fazla yükleme yapmanıza destek olabilmek için Avrupa ve Dünyanın en iyi supplement markalarından biri olan Muscletech Nutritionun kendi tesislerinde üretilip satışa sunulmaktadır.

Muscletech Essential Series Platinum BCAAdaki yüksek Lösin oranı ile Mtor yolu ile kas içindeki protein sentezini aktivite etmek ve anabolik etkiyi desteklemek üzere formüle edilmiştir. Muscletech Bcaa kaslarınızın kas yapımı için astarlanmasınıda destekler.

Tablet formu sayesindede kullanım kolaylıgıda sağlamaktadır. Diğer tablet formundaki Bcaalar genellikle 2:1:1 veya 3:1:2 formunda olduğu için MuscletechBcaanın 8:1:1 formu kas yapımını desteklemek için kendine avantaj sağlamış oluyor.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Muscletech Essential Series Platinum BCAA %100 8:1:1 200 kas yapımı ve protein sentezini desteklemesi için protein tozları ve amino asitler / Hacim ve Kilo alımı için Karbonhidratlarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Muscletech Bcaa Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Muscletech Platinum 8:1:1 BCAA 200 Tablet Satın Al

Muscletech Platinum 8:1:1 BCAA 200 Tablet Muscletech Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup distribütör firma tarafından Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Muscletech ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Muscletech Platinum 8:1:1 BCAA 200 Tablet ve diğer Muscletech Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Öncesi: 5 Tablet
Antrenman Sonrası: 5 Tablet


Spor Yapılmayan Günler:
Öğün Arası: 5 Tablet

Servis = 1 Tablet
Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Muscletech BCAA 8:1:1"?


> Kuvvetli Lösin ağırlıklı Bcaa.


> Tablette 1000 Mg BCAA.


> 8:1:1 Oranında formüle edilmiş.

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.