MuscleTech Platinum %100 Creatine Powder 400 Gr (MTCRP400)

5,00
Fiyat : 78,98 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    03.2020

  • Havale %5 İndirim

    75,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder 400 Gr

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder 400 Gram servisinde 5 Gram Ultra saf Mikronize Kreatin içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. Avrupa ve Dünyanın en iyi Supplement markalarından olan Muscletech firmasının kendi tesislerinde ürettiği Kreatin in en saf halini içeren aromasız ve toz formdaki amino asit çeşididir.

Muscletech Platinium Creatine Yüksek kalitede ve Klinik olarak yapılan araştırmalarla yapılmış mikronize kreatin formu ile Dünyanın en saf kreatin lerinden birisidir. Creatin yağsız kasları artırdığı dayanıklılığı ve gücü desteklediği yapılan çalışmalarla ispatlanmıştır. Kreatin hücre içerisinde Vücudun enerji olarak kullandığı ATP ye dönüştüğü için Yoğun antrenman ve egzersizlerde hep aynı seviyede enerji ve güç kazanımını sağlar.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder özellikle dayanıklılık gerektiren sporları yapanlar için vazgeçilmez bir supplement takviyesidir. Kreatin vücut tarafından sentezlenir ve aldığımız bazı gıdalarda da bulunur fakat yapılan sporun ağırlığına göre yeterli olmadığı için takviye olarak almak gerekir. Muscletech Creatine de saf ve mikronize olmasından dolayı sporcular tarafından ilk tercih edilen markalardan birisi olmuştur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder 400 Gr Karbonhidrat larla beraber kullanımında hacimsel büyümeyi destekler. Antrenman öncesi Pre Workout ürünlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Muscletech Kreatin yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder 400 Gr Satın Al

Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder 400 Gr Muscletech Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Muscletech ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Muscletech Essential Series Platinum %100 Micronize Creatine Powder 400 Gr ve diğer Muscletech Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Önce 1 Ölçek
Antrenmandan sonra 1 Ölçek

Diğer Günler:
Gün İçerisinde: 1 Ölçek

Servis = 1 Ölçek : 3,6 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "MuscleTech Creatine"?

> Servisinde 5 Gr Saf Kreatine Monohidrat.


> Kas Onarımı ve Büyümesini destek olur.

> Enerji depolarını destekler.

> Hacimsel olarak büyümeye katkı sağlar.

> Aromasız toz formdadır.


> Kolay çözünür ve karışır.
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.