• Muscletech Essential Series Platinum Amino 2500 960 ML

Muscletech Essential Series Platinum Amino 2500 960 ML

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Muscletech Nutrition
  • Ürün Kodu:     MUSC0008
  • Son K. Tarihi: 10-2019
  • 229,00 TL
      Havale ile: 217,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:


Hediye 1
Hediye 2

Muscletech Essential Series Platinum Amino 2500 960 ML

Muscletech Essential Series Platinum Amino 2500 960 ML BCAA'lar dahil 25,000mg'lik hızlı emici, esansiyel ve esansiyel olmayan amino asitlerin mega-dozu ile bilimsel olarak formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Platinum Amino 2500, kolaylık sağlamak için kolay ve hızlı emilebilen bir sıvı içinde temel ve esansiyel olmayan amino asitlerin tüm faydalarını sunar. Bu benzersiz sıvı formatı, kan dolaşımına girecek ve kaslarınızı en iyi performansa ulaşmalarına yardımcı olan besinlerle besleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu kullanışlı ve harika lezzet veren formül, haplara ve tozlara alternatif bir amino kaynağı arayan kişiler için idealdir. Kolayca içilen bir formülde amino asit profilini birleştirmek kas gelişiminize katkıda bulunur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Muscletech Essential Series Platinum Amino 2500 960 ML protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Muscletech Essential Series Platinum Amino 2500 960 ML hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Muscletech Essential Series Platinum Amino 2500 960 ML Satın Al

Muscletech Essential Series Platinum Amino 2500 960 ML Farmatek tarafından ithal edilip Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Muscletech Essential Series ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Öncesi: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Yatmadan Önce 1 Servis

Servis = 5,5 Yemek Kaşığı

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Servis başına 25.000 mg amino asit


> Hızlı emilim için Peptit form amino


> İzole whey proteini ve hidrolize et kolajeni kaynaklı ham madde.


> Yağsız ve lezzetli tüketim


> İzole içeriği sayesinde hızlı bir emilime sahiptir.


> Aspartam içermez.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler