• Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2270 Gr Çikolata

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2270 Gr Çikolata

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Muscletech Nutrition
  • Ürün Kodu:     MUSC0001
  • Son K. Tarihi: 12-2020
  • 349,00 TL
      Havale ile: 331,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2270 Gr (Çikolata)

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2270 Gr, mikro filtrelenmiş peynir altı suyu proteini izolatı ve peyniraltı suyu konsantresinin yanı sıra üstün emilim, sindirim kabiliyeti ve karıştırılabilir lik özelliklerine sahip sporcu gıdası takviye ürünüdür.

MuscleTech® araştırmacıları, peynir altı suyu peptidleri üzerinde yapılan sayısız klinik çalışmayı inceledikten sonra peyniraltı suyu peptidlerinin egzersizde hızlı bir şekilde iyileşmeyi sağladığını ve hatta besin öğelerinin daha iyi beslenmesi için bir insülinojenik tepkiyi desteklediği sonucuna varmışlardır.

Nitrotech Whey Gold ile daha hızlı iyileşmenizi, daha yalın kas kitlesi oluşturmayı ve eğitim seanslarından daha iyi sonuçlar almanızı sağlayan ultra saf, hızlı emilen ve çabucak sindirilmiş bir protein elde ettiğiniz anlamına gelir! Dahası, peynir altı suyu peptidleri, herhangi bir protein kaynağının en yüksek biyolojik değerlerinden (BV) birine sahiptir; protein kaynakları, vücut tarafından ne kadar emilip alındığını ölçmek için verilen bir değerdir.

NITRO-TECH ®% 100 WHEY GOLD, mikro filtrelenmiş peynir altı suyu proteini izolatı ve peyniraltı suyu konsantresinin yanı sıra üstün emilim, sindirim kabiliyeti ve karıştırılabilirlik sunar. Her kaşık, 5.5g BCAAs ve 4g glutamin ve öncül sağlayan 24g ultra premium protein sunar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2270 Gr Protein sentezi kas ve büyümesini desteklemek için BCAA ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

MuscleTech NitroTech Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanımına uygundur. Soya lesitini içerir. Asasülfam potasyum içermektedir. Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. 16 yaşından küçüklerin, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Düzenli kullandığınız bir ilaç ya da sağlık probleminiz varsa MuscleTech NitroTech’i kullanmadan önce doktora danışınız. Dengeli ve çeşit içeren beslenmeye alternatif değildir. Kullanım talimatına uyunuz.

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2270 Gr Satın Al

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2270 Gr Muscletech Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Muscletech ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Acıbadem, Kartal ve Ümraniye’de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2270 Gr ve diğer Muscletech Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan Sonra: 1 Servis (Tercihen Su ile)
Kahvaltıdan Önce: 1 Servis (Tercihen Su ile)

Spor Yapılan Günler:

Gün İçerisinde: 1 Servis


Servis : 1 Ölçek: 32,11 Gramdır.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Servisinde 4 Gr Glutamin.


> Gelişmiş sindirim için sindirim enzimi kompleksi.


> Hızlı salınım için Peynir altı suyu Protein Izolat ve Hidrolizatları.


> Yüksek Kalite ve Performans.


> Servisinde 5500Mg Anabolik BCAA.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler