Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2270 Gr (Çikolata) (MTNTWGOLDch)

4,67
Fiyat : ₺329,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 279
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    12.2020

  •  Havale %5 İndirim

    312,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2721 Gr (Çikolata)

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2721 Gr, mikro filtrelenmiş peynir altı suyu proteini izolatı ve peyniraltı suyu konsantresinin yanı sıra üstün emilim, sindirim kabiliyeti ve karıştırılabilir lik özelliklerine sahip sporcu gıdası takviye ürünüdür.

MuscleTech® araştırmacıları, peynir altı suyu peptidleri üzerinde yapılan sayısız klinik çalışmayı inceledikten sonra peyniraltı suyu peptidlerinin egzersizde hızlı bir şekilde iyileşmeyi sağladığını ve hatta besin öğelerinin daha iyi beslenmesi için bir insülinojenik tepkiyi desteklediği sonucuna varmışlardır.

Nitrotech Whey Gold ile daha hızlı iyileşmenizi, daha yalın kas kitlesi oluşturmayı ve eğitim seanslarından daha iyi sonuçlar almanızı sağlayan ultra saf, hızlı emilen ve çabucak sindirilmiş bir protein elde ettiğiniz anlamına gelir! Dahası, peynir altı suyu peptidleri, herhangi bir protein kaynağının en yüksek biyolojik değerlerinden (BV) birine sahiptir; protein kaynakları, vücut tarafından ne kadar emilip alındığını ölçmek için verilen bir değerdir.

NITRO-TECH ®% 100 WHEY GOLD, mikro filtrelenmiş peynir altı suyu proteini izolatı ve peyniraltı suyu konsantresinin yanı sıra üstün emilim, sindirim kabiliyeti ve karıştırılabilirlik sunar. Her kaşık, 5.5g BCAAs ve 4g glutamin ve öncül sağlayan 24g ultra premium protein sunar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2721 Gr Protein sentezi kas ve büyümesini desteklemek için BCAA ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

MuscleTech NitroTech Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanımına uygundur. Soya lesitini içerir. Asasülfam potasyum içermektedir. Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. 16 yaşından küçüklerin, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Düzenli kullandığınız bir ilaç ya da sağlık probleminiz varsa MuscleTech NitroTech’i kullanmadan önce doktora danışınız. Dengeli ve çeşit içeren beslenmeye alternatif değildir. Kullanım talimatına uyunuz.

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2721 Gr Satın Al

Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2721 Gr Muscletech Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Muscletech ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Acıbadem, Kartal ve Ümraniye’de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız Muscletech Nitrotech %100 Whey Gold Protein 2721 Gr ve diğer Muscletech Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Sonra: 1 Servis (Tercihen Su ile)
Kahvaltıdan Önce: 1 Servis (Tercihen Su ile)

Spor Yapılan Günler:
Gün İçerisinde: 1 Servis


Servis : 1 Ölçek: 32,11 Gramdır.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Nitrotech Whey Gold"?
> Servisinde 4 Gr Glutamin.

> Gelişmiş sindirim için sindirim enzimi kompleksi.


> Hızlı salınım için Peynir altı suyu Protein Izolat ve Hidrolizatları.


> Yüksek Kalite ve Performans.


> Servisinde 5500Mg Anabolik BCAA.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.