MuscleTech Nitro Tech Performans Serisi 3.97lb 1816 Gr (Kurabiye) (MTNTW398)

5,00
Fiyat : ₺320,01(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    03.2020

  • Havale %5 İndirim

    303,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

MuscleTech Nitro Tech Performans Serisi 3.97 lb 1816 Gr

MuscleTech Nitro Tech Performans Serisi, 3.97 lb 1816 Gr Peynir altı suyu Proteinleri, peynir altı suyu İzolatı ve hidrolizatların harmanlanmasıyla formüle edilmiş sporcu gıdaları takviye ürünüdür. NitroTech formülüne 3 Gr Kreatin amino asiti ilave edilerek kompleks bir gıda takviyesi olarak satışa sunulmuştur.

MuscleTech Nitro Tech % 80 oranında yüksek kaliteli protein içeriği sayesinde kategorisinde de zirvede yer almaktadır. NitroTech Creatin takviyesi sayesinde özellikle dayanıklılık antrenmanı yapan sporcuların daha fazla ağırlık kaldırmasına yardımcı olması için tasarlanmıştır. Kompleks yapısı sayesinde içinde bulundurduğu Kreatin, Alanine, Glısin ve Taurin amino asitleri ile beraber ihtiyaç duyulan aminoların karşılanmasına da yardımcı olur.

Nitro Tech hızlı sindirim özelliğinden dolayıda sabahları ve antrenman sonrası kullanımında da tercih edilebilir bir yapıya sahiptir. Özellikle antrenman sonrasında toparlanma ve protein sentezi için içeriğinde bulunan 3 Gr lık Creatin desteği sayesinde oldukça hızlı bir yenilenme sağlayabilir.


Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

MuscleTech Nitro Tech Performans Serisi, 3.97 lb 1816 Gr Protein sentezi kas ve büyümesini desteklemek için BCAA ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

MuscleTech Nitro Tech Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanımına uygundur. Soya lesitini içerir. Asasülfam potasyum içermektedir. Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. 16 yaşından küçüklerin, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Düzenli kullandığınız bir ilaç ya da sağlık probleminiz varsa MuscleTech NitroTech’ikullanmadan önce doktora danışınız. Dengeli ve çeşit içeren beslenmeye alternatif değildir. Kullanım talimatına uyunuz.

MuscleTech Nitro Tech Performans Serisi, 3.97 lb 1816 Gr Satın Al

MuscleTech Nitro Tech Performans Serisi, 3.97 lb 1816 Gr Muscletech Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Muscletech ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. MuscleTech NitroTech Performans Serisi, 3.97 lb 1816 Gr ve diğer Muscletech Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler;
Antrenmandan Sonra: 1 Ölçek (Tercihen Su ile)
Kahvaltıdan Önce: 1 Ölçek (Tercihen Su ile)

Spor Yapılmayan Günler;
Gün İçerisinde: 1 Ölçek (Tercihen Su ile)

Servis = 1 Ölçek = 44Gr

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Neden "Nitro Tech Performance"?
> Servisinde 3 Gr Kreatin.


> Gelişmiş Sindirim için sindirim enzimi kompleksi.

> Hızlı salınım için Peynir altı suyu Protein Izolat ve Hidrolizatları.

> Yüksek Kalite ve Performans.

> Düşük Karbonhidrat ve Yağ oranı.


> Servisinde 6900 Mg BCAA.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.