• Muscletech Mass Tech Performance 3180 Gr Çikolata

Muscletech Mass Tech Performance 3180 Gr Çikolata

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Muscletech Nutrition
  • Ürün Kodu:     MUSC0004
  • Son K. Tarihi: 02-2020
  • 389,00 TL
      Havale ile: 369,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Muscletech Mass Tech Performance 3180 Gr

Muscletech MassTech Performance 3180 Gr Zengin içerikli kalorisi yüksek kilo ve hacim almayı desteklemek için üretilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. MassTech kaliteli protein ve karbonhidrat içeriğinin yanında hacim almayı desteklemek için Kreatin Monohidrat desteği ile kas yapımı ve protein sentezinede yardımcı olur.

MuscleTech MassTech servisinde bulunan yüksek kalori ve kullanılan yüksek kalitedeki hammaddelerle beraber MuscleTech firmasının yenilikçi ve üstün teknoloji üretimi sayesinde kategorisinde zirvede yer almaktadır. MassTech karbonhidrat tozu, 500 ml yağsız süt ile karıştırıldığında 80 gr protein içeriğine sahip olurki bu sayede yavaş, orta ve hızlı sindirilen protein alımı gerçekleşmiş olur. Yavaş, hızlı ve orta salınımlı proteinler sayesinde vücuda sürekli bir amino asit desteği sağlanabilir.

MassTech formülünde bulunan yüksek orandaki BCAA ve Glutaminle beraber sadece bir kilo aldırıcı ürün değil aynı zamanda kompleks bir ürün olarak protein ve aminmo asit takviyelerinide içerir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Muscletech MassTech Performance 3180 Gr amaca göre büyüme için Arginine, Noxve Tribulus türü ürünlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

MuscleTech MassTech 16 yaşının altındaki kişilerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerde mide bulantısı, ishal, mide krampları görülebilir. Bu durumlarda kullanmayı bırakınız. Önerilen dozajlarda kullanınız. MuscleTech MassTech gıda takviyesidir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Muscletech MassTech Performance 3180 Gr Satın Al

Muscletech MassTech Performance 3180 Gr Muscletech Nutrition'un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Muscletech ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Muscletech MassTech Performance 3180 Gr ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Kilo Almak için-Her Gün:


Sabah Kahvaltı Sonrası : 1 Ölçek ( Tercihen Süt ile )
Öğle Yemek Sonrası: 2 Ölçek ( Tercihen Süt ile )
Akşam Yemek Sonrası: 2 Ölçek ( Tercihen Süt ile )


Hacim Almak İçin

Spor Yapılan Günler:
Sabah Kahvaltı Sonrası : 1 Ölçek ( Tercihen Süt ile )
Antrenmandan 30 Dakika Önce 1 Ölçek ( Tercihen Su ile )
Yatmadan Önce 2 Ölçek( Tercihen Süt ile )

Diğer Günler:
Sabah Kahvaltı Sonrası : 1 Ölçek ( Tercihen Süt ile )
Öğle Yemek Sonrası : 1 Ölçek ( Tercihen Süt ile )
Akşam Yemek Sonrası : 1 Ölçek ( Tercihen Süt ile )

Servis : 5 Ölçek 231 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
>Konsantre Whey Protein


> Hidrolize Whey Protein> İzole Whey Protein> BCAA 14 Gr> Glutamine 10 Gr.


> CreatineMonohidrat 10 Gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 Gr
İndirim
9%

All Stars Ultimate Mass Gain ..

329,00 TL 299,00 TL