Muscletech Essential Series Platinum BCAA 8:1:1 200 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : MUSC0013
Son Kullanma Tarihi: 08/2020

MUSCLETECH Essential Series Platinum BCAA 8:1:1 200 Tablet

MUSCLETECH Essential Series Platinum BCAA 8:1:1 200 Tablet, Mikro filtreleme sistemi ile olabilecek en saf halde tablet formunda üretilmiş sporcu gıdası ürünüdür. Muscletech tablet Bcaa 8:1:1 güçlü oranı ile daha fazla Lösin aimo asiti içeren formülü sayesinde kaslarınıza daha fazla yükleme yapmanıza destek olabilmek için Avrupa ve Dünyanın en iyi supplement markalarından biri olan Muscletech Nutritionun kendi tesislerinde üretilip satışa sunulmaktadır.

Muscletech Essential Series Platinum BCAA daki yüksek Lösin oranı ile Mtor yolu ile kas içindeki protein sentezini aktivite etmek ve anabolik etkiyi desteklemek üzere formüle edilmiştir. Muscletech Bcaa kaslarınızın kas yapımı için astarlanmasınıda destekler.

Tablet formu sayesindede kullanım kolaylıgıda sağlamaktadır. Diğer tablet formundaki Bcaa lar genellikle 2:1:1 veya 3:1:2 formunda olduğu için Muscletech Bcaa nın 8:1:1 formu kas yapımını desteklemek için kendine avantaj sağlamış oluyor.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur?

MUSCLETECH Essential Series Platinum BCAA 8:1:1 200 Tablet kas yapımı ve protein sentezini desteklemesi için protein tozları ve amino asitler / Hacim ve Kilo alımı için Karbonhidratlarla beraber kullanılabilir. 

MUSCLETECH Essential Series Platinum BCAA 8:1:1 200 Tablet Satın Al

Protein34'de satılan tüm Muscletech Nutrition ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir. Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.
MUSCLETECH Essential Series Platinum BCAA 8:1:1 200 Tablet ve diğer Muscletech Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli