Muscletech Essential Series Platinum %100 Casein 1700 Gr (Çikolata) (MTPC170)

0,00
Fiyat : ₺259,74(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    06.2019

  • Havale %5 İndirim

    246,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Muscletech Essential Series Platinum %100 Casein 1700 Gr

Muscletech Essential Series Platinum %100 Casein 1700 Gr Ultra saf, Soğuk işlenmiş, mikro filtrelenmiş kazein miselleri kullanılarak laktoz ve yağın alınmasıyla yüksek teknoloji kullanılarak filtreleme işlemi yapılmış sporcu gıdası takviye ürünüdür. Formülünde diğer kazein proteinlerine göre servisinde 24 Gram ile en yüksek oran kullanılarak formüle edilmiştir.

Muscletech Caseinde kullanılan protein kaynağı mikro filtrelizasyon işlemi ile muhafaza edilen birkaç farklı bioaktif fraksiyon içerir. İşleme sisteminden dolayı besin değerleri en yüksek protein tozudur.

Muscletech kazein Alpha S1 Kazein, Alpha S2 Kazein, Kappa Kazein ve Beta Kazeinden oluşan 4 Farklı bioaktif Casein protein tozu fraksiyonu içerir. 4 Kazein fraksiyonundan en fazla olanı Alpha S1 Kazein kozinin endoplazmikretikülden Golgiye taşınmasına yardımcı olur. Alpha S2 ise Kazein miselinin bir hidrofilik fraksiyonudur. Beta Kazein fraksiyonu çeşitli biyolojik fonksiyonlara sahiptir ve biyoaktif peptit verir. Ayrıca Beta Casein misel oluşumunun fiziksel etkileşimde önemli olan hidrofilik ve hidrofolik kısımlarını içerir. Kappa Kazein ise miseli stabilize eder ve daha stabil bir amino asit içerir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Muscletech Essential Series Platinum %100 Casein 1700 Gr uzun süre Protein alınamayacağı dönemlerde Protein sentezine destek olmak için BCAA ve Glutaminlerle , kas gelişimine destek olması içinde amino asitlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Muscletech Casein Asesülfam potasyum içerir. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların ve hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Hassas kişilerde gaz ve sindirim problemi yaratabilir.

Muscletech Essential Series Platinum %100 Casein 1700 Gr Satın Al

Muscletech Essential Series Platinum %100 Casein 1700 Gr Muscletech Nutrition'un kendi tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Muscletech ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. 
Muscletech Essential Series Platinum %100 Casein 1700 Gr ve diğer Muscletech Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Yatmadan Önce 1 Ölçek
Spordan sonra 1 Ölçek

Diğer Günler:
Öğün arası 1 Ölçek
Yatmadan önce 1 Ölçek

Servis : 1 Ölçek 31 Gram dır

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Muscletech Platinum Casein"?
> Protein oranı % 77.


> Yağ ve Şeker 1 Gram.


> BCAA 5200 Mg.


> Karbonhidrat 2 Gr.


> Servisinde 24 Gram Protein.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.