10 Ürün Mevcut

Muscletech

MuscleTech (Iovate) Hakkında

MuscleTech 1996 yılından beri, Amerika’nın en çok satan sporcu gıdası markasıdır. Üretim teknolojisi ve hammadde kalitesi ile Amerikan besin takviyeleri sektörünün belkemiğini oluşturmaktadır.

Ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın her yerindeki kullanıcılar bilir ki Muscletech en kaliteli ürünleri üretmeye ve üretim teknolojisini sürekli geliştirerek tüketicilere yeni ürünler sunmayı misyon edinmiş bir firmadır. Bunun en iyi örnekleri Muscletech Nitro Tech, Muscletech Hydroxycut, Muscletech Mass Tech, gibi kendi alanlarında sektörün en çok satan ürünler ve Muscletech hardcore, Muscletech Essential gibi efsane mertebesine gelmiş serilerdir.

Muscletech’i sporcu gıda takviyesi sektöründe, rakipleri arasında eşsiz kılan şey her zaman daha iyiye ulaşma arzusudur. Bu yüzdendir ki Amerika’da ve dünyada toplam 50 adeti aşkın patenti ile sektörde yapılmayanı başarmış, rakip firmalara öncülük etmiştir. Bu yüzdendir ki sayısız atlet, vücut geliştirme sporcusu Muscletech ailesine dahil olarak sayısız başarılara imza atmıştır.

Eğer siz de bilimsel araştırmalar neticesinde şekillenmiş, son teknoloji ürünleri gönül rahatlığı ile kullanmak istiyorsanız, MuscleTech ürün gamına bakabilirsiniz.

Iovate Health Sciences International Hakkında Bilgi

MuscleTech (Iovate) 1995 yılında, yalnızca üç ürünle Supplement piyasasına giriş yapmıştır. Bunlar Creatine 6000-ES, Acetabolan ve orijinal Hydroxycut formülü.Bir yıl sonra, toptan satış perakendeciliğimizi başlattık. Ürünlerimiz ülkenin en büyük vitamin ve sağlık perakendecilerinin raflarındaki yerlerini almıştır.

Ürünlerimizle, giderek daha fazla insan başarı sağladı ve sonuç olarak ürün lansmanlarımızın sonuçlanması ve sonuç olarak şirketimizde önemli bir artış oldu. Patlayıcı büyüme bu zamanda firmamızın merkezi Mississauga'da iki merkez ofisinin bulunduğu yerde gerçekleşmiştir.

Ocak 2008'de, Iovate Health Sciences International, Oakville, Ontario'daki en modern ofis binasına taşındı. Hareket ile firmamız, departmanlarımızı, ürün gamımızı ve Walmart, Walgreens ve Sam's Club gibi şirketler ile değerli kurumsal ortaklıklarımızı genişleterek daha da büyüdü.

Bugün, Iovate Health Sciences International, dünyadaki en kaliteli, en yenilikçi ve etkili aktif beslenme ürünlerinden bazılarını sunan dinamik bir lider öncü beslenme şirketidir. MuscleTech®, Six Star Pro Nutrition®, Purely Inspired® ve Hydroxycut ™ gibi marka yenilikleri ile dünyadaki bir numaralı aktif beslenme ve kilo kontrolü ek şirket olmayı taahhüt ediyor.

MuscleTech (Iovate) Saha takımı

Iovate'in dünya çapındaki satış gücü, elit Alan Satış ekibi aracılığıyla doğrudan müşterilere hizmet eder. Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya'da 30'u aşkın çalışandan oluşmaktadır. Alan Satış ekibi, olağanüstü müşteri ilişkileri yönetimi, satış desteği ve markamız ekiplerine hızlı ve sürekli değişen bir endüstrideki en son trendlerden en üst noktaya çıkmayı sağlayan saha ekipleri sayesinde olmaktadır.

MuscleTech (Iovate) Dağıtım merkezi

Iovate, Amerika Birleşik Devletleri ve yurtdışı pazarlarda müşterilere hizmet veren, Buffalo, NY'da 2 dağıtım merkezine sahiptir. Bu dünya standartlarındaki tesis, GMP ve Yeşil Kuşak sertifikalı profesyoneller tarafından yönetilmektedir.

MuscleTech Ürünlerini Satın Al

MuscleTech ürünleri distribütör firma tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp Sport Nutrition ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. MuscleTech, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Muscletech Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.