Musclemeds Carnivor Protein 2088 Gr (Çikolata) (MMCRN)

5,00
Fiyat : 258,92 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2019

  • Havale %5 İndirim

    246,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Musclemeds Carnivor Protein 2088 Gr

Musclemeds Carnivor Protein 2088 Gr Bioengineered Beef Protein Isolate, yeni gelişmiş ekstraksiyon, temizleme, hidroliz ve izolasyon teknolojileri kullanarak, sığır eti, soya, süt ve yumurta dahil, takviyede kullanılan diğer tüm protein kaynaklarından daha yüksek amino asit düzeylerine sahip kas gücü ve büyümesine destek olmak için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

CARNIVOR Sığır Protein İzolatı kas yapı aminolarında birincil sığır filetosu bifteğinden % 350 daha fazla konsantredir, yağ ve kolesterol içermez.

Protein kas gelişiminde kritik iken, paradoksal olarak, daha fazla protein tüketmesi, amonyak gibi azotlu atıkların doku yapı yollarına geri döndürülmemesi veya başka şekilde nötrleştirilmesi durumunda performansı ve kas büyümesini gerçekten azaltabilir. ANRT, amonyak gibi zayıflatıcı toksik temizleyicilerin oluşumuna değinmek için aminoların kas oluşturma yoluna doğru geri dönüşümünü teşvik etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Karnivor'da bulunan ANRT azot tutma faktörleri şunları içerir: GKG (-alfa- ketoglutarat), OKG (Ornitin-alfa- ketoglutarat), AKG (alfa-ketoglutarat) ve KIC (alfa-ketoizokaproat). Carnivor, optimum nitrojen tutulumu ve kas büyümesi ve performansının arttırılması için aminoların kas yapı yollarına geri dönüşümünü destekleyecek şekilde formüle edilmiştir.

Carnivor de biftekten daha fazla kreatin içeriği:
Dana eti yemenin faydalarından biri, doğal olarak yüksek kreatin içeriğidir. Sığır, kreatinin en doğal doğal kaynaklarından biridir. Kreatinin hücre hacimsel etkilerini desteklemek için CARNIVOR'un her porsiyonu, kaslarınızı patlayıcı güç ve büyüme için doyurmak için biftekten daha fazla kreatin sahibidir.

Carnıvor formülüne arttırılmış ve Anti-Katabolik Etkiler İçin BCAA Eklenmiştir :
CARNIVOR'un kas oluşturma eylemini daha da artırmak için saflaştırılmış Sığır Proteini İzolatına ilave Şube Zinciri Amino Asitler eklenir. Geliştirilmiş BCAA seviyeleri, pozitif azot dengesini teşvik eder, protein sentezini destekler, egzersiz performansını iyileştirir ve kas yorgunluğunun azaltılmasına yardımcı olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Musclemeds Carnivor Protein 2088 Gr Kas yıkımını önlemek ve kas gelişimini sağlamak için Bcaa, Glutamine ve Amino asitlerle beraber kullanıma uygundur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Musclemeds Carnivor Protein 2088 Gr Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

Musclemeds Carnivor Satın Al

Musclemeds Carnivor Protein 2088 Gr Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek’in ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Musclemeds Carnivor Protein 2088 Gr ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan 45dk Önce: 1 Servis
Antrenmandan Sonra: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçerisinde: 1 Servis

Servis : 1 Ölçek 37 Gram'dır.Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Musclemeds Carnivor"?
> Büyüme ve Kas Kütlesi artışını destekler..

> Yüksek Yoğunluklu Egzersiz Kapasitesinin artışına yardımcı olur.

> Geliştirilmiş Performans için Kreatin İçerir.

> 23 Gr Hidrolize Sığır Proteini.

> Yağ, Kolesterol ve karbonhidrat içermez.

> Hızlı sindirim, pürüzsüz ve lezzetli tat.

> %350 daha fazla konsantre (Biftek etine göre).


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.