MultiVitamin


Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Multi Vitaminler Nelerdir?

Vücudumuzun sağlıklı kalması ve fitness hedeflerimizi takip etmesi için hepimiz çok çeşitli vitamin ve minerallere ihtiyacımız var. Protein34 en iyi multivitamin takviyelerinin büyük bir bölümünü bünyesinde taşır; böylece ihtiyaçlarınız için en iyisini seçebilirsiniz. Günlük çoklu vitamini toplama konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, yardımsever personelimiz ile iletişim kurmaktan çekinmeyin!

Müşterilerimizin, fitness hedefleri ve yaşam tarzları için en iyi takviyeleri bulmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz. Tüm aileniz için sağlık takviyelerine ihtiyacınız varsa, Protein34 çocuk ve yetişkin multivitaminleri için size yardımcı olmaya hazır. Erkek ve kadınlar için özel olarak hazırlanan takviyelerdan atletik performans için formüle edilmiş multivitaminlere kadar, düşük fiyatlarla en iyi markalara sahibiz.

Vitaminler Nelerdir?

Sporcular için en iyi besinsel Vitaminler şunlardır: > B Vitaminler : Bu doğal vitaminler, enerjinizi ve canlılık seviyenizi korumak için idealdir. B-12 vitamini, bütün gün devam etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış bir enerji güçlendirici olarak özellikle etkilidir.

> C vitamini : Vazgeçilmez bir antioksidan olan C vitamini, vücudun bağışıklık sistemi için harika olmakla kalmaz aynı zamanda dolaşım sistemine de fayda sağlayarak vücudunuzun en çok ihtiyaç duyduğu durumlarda oksijen sağlar.

> Amino : Teorik olarak ek olmayan Amino Asitler, dayanıklılık ve dayanıklılık konusunda size yardımcı olabilecek temel protein temelleridir.

> L-Carnite- Bu, aslında tüm enerjinizi yemeklere dönüştürmenize yardımcı olur ve ekstra yağın erimesine izin verebilir. Bu, daha iyi şekil almaya çalışan sporcular için çok önemli bir sağlık takviyesidir.

> L-Arjinin - Spor dokusu kas dokusunun gelişimini iyileştirmeye yardımcı olan ve aynı zamanda hücrelerin yeniden eski haline getirilmesine yardımcı olduğu için, spesifik olarak kaslarını biriktirmek isteyen kişiler tarafından kullanılır.

Glikoz dolu enerji içecekleri ile hızlı bir enerji arttırma arayışından veya yetişmek için düzenli çoklu vitaminlerden geçmeye çalışmak yerine sporcular gerçekten bir adım ötesine geçip maksimum sonuçları sağlayacak takviyeleri almaya çalışmalıdırlar. Sporcular için bitki takviyeleri, vitamin takviyeleri sadece uzmanlar için değil, aynı zamanda yaşamlarından ve vücutlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen hafta sonları savaşçıları için de gereklidir.


Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Vitaminler ve Mineraller Özellikle kalıcı hastalığı veya düzenli bir ilaç kullanımını gerektirecek durumlar varsa sporcu vitaminleri kullanmadan önce eczacınıza, diyetisyeninize veya doktorunuza danışın.

Sporcu vitaminlerine aşırı duyarlılık durumunuz söz konusu ise, kullanmayınız. Eğer sıklıkla alerjik reaksiyon geçiriyorsanız bu maddeyi kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Sporcu vitaminleri sindirilirken karaciğer fonksiyonları tehlikeye atabileceğinden karaciğer rahatsızlığı olan hastalarda ciddi lezyonlara neden olabilir.

Hassas bireylerde bu ürünlerin kullanımı mide bozulması, flatülans ve steatore görülebilir..
.

Multi Vitamin Satın Al

Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, FaNutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Multi Vitamin ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz..