• Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Multipower Nutrition
  • Ürün Kodu:     MULT0012
  • Son K. Tarihi: 01-2020
  • 375,00 TL
      Havale ile: 356,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet Whey protein izolesinden serbest formda amino asitlerden, Çiğnenebilir tablet şeklinde formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Whey Amino Her tablette 3400 mg'lık eşsiz dozaj Yağsız kas gelişimini destekleyecek izole whey protein içeriği B6 vitamin takviyeli Düşük karbonhidrat ve yağ seviyesi.

Whey Amino 3400 içeriğindeki %100 izole whey protein kaynağı ile eşsiz bir amino asit kaynağı olmaktadır. Antrenmanlarla birlikte yağsız kas gelişiminizi desteklerken içeriğindeki yüksek BCAA içeriği ile de antrenman sonrası oluşan kas yıkımlarınızın önüne geçer. Yüksek kalitesi sayesinde çok hızlı olarak kana karışır ve kasların ihtiyaç duyduğu noktalara en hızlı şekilde ulaşır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet Satın Al

Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet Multipower’ın Almanya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Multipower bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Multipower Whey Amino 3400 300 Tablet ve diğer Multıpower ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Öncesi: 3 Kapsül

Antrenman Sonrası: 3 Kapsül

Spor Yapılmayan Günler:

Sabah-Öğle-Akşam Öğün Aralarında: 2 Şer Kapsül

Servis = 6 Kapsül

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> 1 tabletinde 3400mg değerinde amino asit.


> B6 Vitamini içermektedir (Protein sentezi).


> %21,1 oranında BCAA amino asitleri içermektedir.


> İzole Whey Proteinden elde edilmiş kompleks bir amino asit ürünüdür.


> İzole içeriği sayesinde hızlı bir emilime sahiptir.


> Aspartam içermez.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler