• Multipower Pure Whey Protein 900 Gr + BCAA Powder Kombinasyonu

Multipower Pure Whey Protein 900 Gr + BCAA Powder Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 374 329,00 TL
  •   Havale ile: 312,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Mevcut Seçenekler:


Stokta Yok

Multipower %100 Pure Whey Protein 900 Gr

Multipower %100 PureWhey Protein 900 Gr antrenman hedeflerinizi (ister güç artışı, sıkılaşma ister kilo kaybı isterse kas kazanmak olsun) yüksek kalitede protein ile desteklemek amacıyla dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Beslenme uzmanlarınca özenle hazırlanmış yüksek protein içerikli gıda takviyesidir.

Multipower Püre Whey Protein eşsiz bileşiminde %80 oranda protein teminini sağlayan 3 farklı protein kaynağı bulunmaktadır. Bu ürün birincil protein kaynağı olarak yüksek oranda izole Peynir Altı Suyu proteini içermektedir. Diğer kaynaklar ise Konsantre Whey Proteini ve Hidrolize Whey Proteinidir. Ürün içeriğindeki ana protein kaynağının İzole Whey Proteini olması nedeniyle, her servis 24 g protein, 5,7 g BCAA ve 3,8 g Glutamin içerir. Yine bu nedenle yüksek karbonhidrat içermez. Enerji salınımı ve protein metabolizmasını desteklemek amacıyla ürün ekstra B6 vitamini ile zenginleştirilmiştir. 

Multipower BCAA Powder 400 Gr 

Multipower BCAA Powder 400 Gr yağsız kas kütlesinin korunması, geliştirilmesi, antrenman sonrası kas yıkımının önlenmesini desteklemek amacıyla dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Antrenman için optimal oran olan 2:1:1 oranıyla dallı zincirli amino asitler (L-Lösin, L-İzolösin ve L-Valin) içeren toz içecek. BCAA'lar antrenman öncesi, sırası ve sonrasında protein sentezlenmesini artırır.

3 dallanmış zincir amino asitler; lösin, izolösin ve valindir. Uzun zamandan beri BCAA'ları antrenman öncesi almanın kas doku arızalarını azaltabileceği biliniyordu . Çünkü BCAA'lar karaciğerden ziyade kas dokusunda metabolize olurlar. Bu, parçalanabildiği ve vücudun buna ihtiyacı olduğu zaman hızlı enerji için kullanıldığı anlamına gelir. Antrenman öncesi BCAA'larla ilaveler vücudunuzun kas dokusundan gereken aminoların soyulmasını önleyecek ve zaten kan akışında olanı alacaktır.

Yeni araştırmalar, şimdi BCAA'ları antrenmandan önce almanın hormonların üzerinde büyük bir etkisi olabileceğini gösteriyor . Yakın tarihli bir çalışmada sporcular eğitimden önce BCAA verildiğinde egzersiz sonrası testosteron seviyeleri birkaç saat yükselmiş gibi görünüyorken, kontrol grubu testosteronun eğitim durdurulduktan sonra belirgin bir düşüş olduğunu fark etmiştir. Aynı çalışma, BCAA'ları tüketen grubun da daha yüksek insülin düzeylerine sahip olduğunu gösterdi. İnsülin, kas dokusunun parçalanmasını ve enerji olarak kullanılmasını önleyen son derece anabolik bir hormondur.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Hardline Başlangıç Seviyesi Kas Yapılanması Kombinasyonu
İndirim
13%

Hardline Başlangıç Seviyes..

403,00 TL 349,00 TL

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr + Naturel Milk Thistle Kombinasyonu
İndirim
23%

All Stars Ultimate Mass Gain ..

429,00 TL 329,00 TL

Nutrend Whey Balık Yağı Kombinasyonu
İndirim
26%

Nutrend Whey Balık Yağı Ko..

379,00 TL 279,00 TL

Nutrend Whey E Vitamini Kombinasyonu
İndirim
26%

Nutrend Whey E Vitamini Kombi..

379,00 TL 279,00 TL