Multipower Pure Whey Protein 2000 Gr Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : MULT0005
Son Kullanma Tarihi: 03/2022

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 699,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 699,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 8

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr Çikolata

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr, antrenman hedeflerinizi desteklemek ve günlük protein ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olması için yüksek kalitede protein ile desteklemek amacıyla formülü beslenme uzmanlarınca özenle hazırlanmış protein tozu ürünüdür.
Multipower Pure Whey Protein eşsiz bileşiminde %80 oranda protein teminini sağlayan 3 farklı protein kaynağı bulunmaktadır. Bu ürün birincil protein kaynağı olarak yüksek oranda izole peynir altı Suyu proteini içermektedir. Diğer kaynaklar ise konsantre whey proteini ve hidrolize whey proteinidir.
Ürün içeriğindeki ana protein kaynağının İzole Whey Proteini olması nedeniyle, her servis 24 g protein, 5,7 g BCAA ve 3,8 g glutamin içerir. Yine bu nedenle yüksek oranda karbonhidrat içermez. Enerji salınımı ve protein metabolizmasını desteklemek amacıyla ürün ekstra B6 vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Multipower Pure Whey Protein ne işe yarar?

Yenilenen içeriği ve ambalajı ile Multipower pure whey protein tozu hem daha yüksek protein oranına hem de daha etkili bir amino asit profiline sahiptir.
Özellikle spor sonrası kullanım için uygun olan Multipower Protein spor yapan ve protein ihtiyacı duyan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir whey protein tozu olarak satışa sunulmaktadır.

Multıpower Whey Protein Özellikleri

- 3 farklı Whey protein içeriği: Hidrolize/İzole/Konsantre,
- Hacminin 97% sini izole, konsantre ve hidrolize whey protein oluşturur.
- %80 oranında Whey protein içeriği,
- Düşük karbonhidrat ve şeker oranı ile yağsız kas kütlesi kazanımını destekler.
- Her 1 servisinde 5.700mg BCAA amino asit içeriği,
- Ultrafiltre işleminden geçirilmiş instanize whey protein içeriği hazımsızlık yapmaz.
- Düşük karbonhidrat ve şeker oranı,
- Yüksek ham madde kalitesi ile aynı kategorideki rakiplerinden ayrışmaktadır.
- Protein sentezini desteklemeye yardımcı ek B6 Vitamin içeriği.

Multipower Pure Whey Protein Kullanımı Nasıldır?

Multipower power pack xxl yorum ve forum sitelerinden alınan bilgilere göre spor yapan, spor yapmayan ve diyet döneminde bulunan her kes tarafından tercih edilen bir atıştırmalık olarak kullanılmaktadır.
Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr spor yapılan günlerde antrenman sonrası özellikle su ile karışımı tavsiye edilmektedir.
Beslenmenize göre sabah kahvaltı öncesi de 1 servis kullanılabilir. İhtiyaç duyulması halinde gün içi ara öğün olarak ta kullanıma uygundur.
Multipower protein tozu en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Multipower Pure Whey Protein 2000 Gr Çikolata Multipower Pure Whey Protein 2000 Gr Çikolata Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli