Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : MULT0004
Son Kullanma Tarihi: 09/2020

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet, Power Pack XXL gofret şekline benzeyen bir formda dizayn edilmiş yüksek oranda protein içeriğine sahip ara öğün ve atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz bir protein bardır.
%30 oranında protein içeren Multipower Power Pack XXL Classic Protein Bar sporcuların ve ihtiyaç duyan tüketicilerin günlük protein ihtiyacını karşılamasına yardımcı olabilir.
Multipower Power Pack XXL Classic Dark 24 x 60gr Protein Bar, her servisin de 18 gr protein içeren atıştırmalık bir üründür. Protein tozuna ve protein içeceklerine alternatif farklı yeni tatlar arayanların tercihidir. Power Pack kuru yumurta akı ve süt proteini kullanılarak yapılmıştır.

Multıpower protein bar ne işe yarar?

Atıştırmalık protein barları yemek, yemekler arasındaki aşırı yemek yemeyi azaltmanıza destek olabilir. Vücudunuza gerekli besin maddeleri sağlamak, egzersiziniz den en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olabilir. Egzersiz yapmadan önce tüketilen bir protein bar, aktiviteniz sırasında sizi sürekli enerji ile besler. Egzersiziniz den sonra da avantajlar sunar.
Protein barlarda bulunan amino asitler, egzersiz süresince oluşan mikroskobik kas yıkımlarını onarmak için vücudunuzun yeni kas dokusu oluşturmak için ihtiyaç duyduğu yapı taşlarını sağlamaya yardımcı olur.
Protein barlar kolaylık avantajına sahiptir. Bunlar küçüktür ve aktif kişiler veya profesyoneller tarafından çabucak tüketilebilirler. Yemek yenileme ve çerez çeşitleri, kapsamlı yemek planlaması için zaman veya kaynaktan yoksun kişiler için kolay bir seçenektir. Buna ek olarak, protein barlar, protein tozu gibi ölçme ve karıştırma gerektiremez.

Multıpower protein bar Özellikleri

- Multipower Alman üretimi yüksek ham madde kalitesi.
- Power Pack XXL her 1 protein barında 18 gram değerinde protein içermektedir.
- Multipower Power Pack XXL 1 adet tüketildiğinde açlık hissini bastırmaya yardımcı olabilir.
- %27 oranında protein içeriğine sahiptir.
- Düşük kalorili diyetler için uygundur. Uzun süre tok tutar.
- İyi bir ara öğün alternatifidir.

Multipower Power Pack Kullanımı Nasıldır?

Multipower power pack xxl yorum ve forum sitelerinden alınan bilgilere göre spor yapan, spor yapmayan ve diyet döneminde bulunan her kes tarafından tercih edilen bir atıştırmalık olarak kullanılmaktadır.
Multipower Power Pack XXL Classic Protein Bar besleyici içeriğinden dolayı gün içerisinde öğün aralarında kullanımına uygundur. Spor günleri tercihen spordan 1 saat önce ve spordan sonrada 1 servis kullanılması tavsiye edilmektedir.
Multipower protein bar en ucuz olan ürünü satın almadan önce mutlaka satıcı hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Aksi halde ucuz ürün diyerek Orijinal olmayan ürünü alma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Protein34 sporcu gıdaları olarak bizler tüm ürünlerimizde ana bayi garantisi ve %100 Orijinal Ürün garantisi vermekteyiz.

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli