Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet (Muz) (MPPBXXL)

5,00
Fiyat : 195,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    11.2018

  • Havale %5 İndirim

    185,25 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr (24 Adet) 19 gr protein, 23 gr karbonhidrat içeren süt porteini ve yumurta akından formüle edilmiş bir supplement ürünüdür.

Aperatif olarak veya küçük bir öğün yerine idealdir. Power Pack® XXL 60g'lık barın içeriğinde 18g protein vardır. Aynı zamanda sürekli karbonhidrat salınımı sağlar. Antrenman sırasında veya sonrasında artan protein gereksinimlerini desteklemek için yardımcı olur. Bu lezzetli bar yoldayken küçük bir öğün veya aperatif yerine de kullanılabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet beslenmeye destek olarak Protein tozu, Gainer ve Bcaalarla beraber tüketilebilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Protein barlar, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır. Hassas bireylerde yüksek dozda kullanımın gevşetici bir etkisi olabilir (ishale sebebiyet verebilir).Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler. Doktorunuza danışmanız önerilir.Bu tarz ürünlerin yüksek dozlarda tüketilmesi ciddi miktarda bir kalori alımı anlamına geldiği için, diyet yapan bireyler bu maddeleri dikkatli kullanmalıdırlar. Bu tür durumlarda doktorunuza veya diyetisyeninize danışmanız önerilir.

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet Satın Al

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet Multipower’ın Almanya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Multipower bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet ve diğer Multıpower ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / ZamanıAra Öğün Olarak:
Gün İçerisinde: 1-3 Adet Tüketilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Multipower PowerPack XXL"?
> Porsiyon başına sadece 238 kcal'dir.

> Power Pack® XXL-Klasiklerin arasında en büyüğü.

> % 30 yüksek kaliteli süt proteini ile bitter çikolata kaplı protein bar.

> Egzersiz sırasında kas gelişimini desteklemek için %30 protein sunar.

> Bar başına 18g protein içerir.

> Sürekli karbonhidrat salınımı sağlar.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Protein Bar, Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet, çikolata, bar,