• Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet Muz

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet Muz

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Multipower Nutrition
  • Ürün Kodu:     MULT0004
  • Son K. Tarihi: 03-2019
  • 240,00 TL
      Havale ile: 228,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr (24 Adet) 19 gr protein, 23 gr karbonhidrat içeren süt porteini ve yumurta akından formüle edilmiş bir supplement ürünüdür.

Aperatif olarak veya küçük bir öğün yerine idealdir. Power Pack® XXL 60g'lık barın içeriğinde 18g protein vardır. Aynı zamanda sürekli karbonhidrat salınımı sağlar. Antrenman sırasında veya sonrasında artan protein gereksinimlerini desteklemek için yardımcı olur. Bu lezzetli bar yoldayken küçük bir öğün veya aperatif yerine de kullanılabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet beslenmeye destek olarak Protein tozu, Gainer ve Bcaalarla beraber tüketilebilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Protein barlar, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır. Hassas bireylerde yüksek dozda kullanımın gevşetici bir etkisi olabilir (ishale sebebiyet verebilir).Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler. Doktorunuza danışmanız önerilir.Bu tarz ürünlerin yüksek dozlarda tüketilmesi ciddi miktarda bir kalori alımı anlamına geldiği için, diyet yapan bireyler bu maddeleri dikkatli kullanmalıdırlar. Bu tür durumlarda doktorunuza veya diyetisyeninize danışmanız önerilir.

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet Satın Al

Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet Multipower’ın Almanya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Multipower bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Multipower Power Pack XXL Classic 60 Gr 24 Adet ve diğer Multıpower ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı
Ara Öğün Olarak:

Gün İçerisinde: 1-3 Adet Tüketilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Porsiyon başına sadece 238 kcal'dir.


> Power Pack® XXL-Klasiklerin arasında en büyüğü.


> % 30 yüksek kaliteli süt proteini ile bitter çikolata kaplı protein bar.


> Egzersiz sırasında kas gelişimini desteklemek için %30 protein sunar.


> Bar başına 18g protein içerir.


> Sürekli karbonhidrat salınımı sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler