• Multipower BCAA Powder 400 Gr Kiraz

Multipower BCAA Powder 400 Gr Kiraz

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Multipower Nutrition
  • Ürün Kodu:     MULT0001
  • Son K. Tarihi: 03-2020
  • 165,00 TL
      Havale ile: 156,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Multipower BCAA Powder 400 Gr 

Multipower BCAA Powder 400 Gr yağsız kas kütlesinin korunması, geliştirilmesi, antrenman sonrası kas yıkımının önlenmesini desteklemek amacıyla dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Antrenman için optimal oran olan 2:1:1 oranıyla dallı zincirli amino asitler (L-Lösin, L-İzolösin ve L-Valin) içeren toz içecek. BCAA'lar antrenman öncesi, sırası ve sonrasında protein sentezlenmesini artırır.

3 dallanmış zincir amino asitler; lösin, izolösin ve valindir. Uzun zamandan beri BCAA'ları antrenman öncesi almanın kas doku arızalarını azaltabileceği biliniyordu . Çünkü BCAA'lar karaciğerden ziyade kas dokusunda metabolize olurlar. Bu, parçalanabildiği ve vücudun buna ihtiyacı olduğu zaman hızlı enerji için kullanıldığı anlamına gelir. Antrenman öncesi BCAA'larla ilaveler vücudunuzun kas dokusundan gereken aminoların soyulmasını önleyecek ve zaten kan akışında olanı alacaktır.

Yeni araştırmalar, şimdi BCAA'ları antrenmandan önce almanın hormonların üzerinde büyük bir etkisi olabileceğini gösteriyor . Yakın tarihli bir çalışmada sporcular eğitimden önce BCAA verildiğinde egzersiz sonrası testosteron seviyeleri birkaç saat yükselmiş gibi görünüyorken, kontrol grubu testosteronun eğitim durdurulduktan sonra belirgin bir düşüş olduğunu fark etmiştir. Aynı çalışma, BCAA'ları tüketen grubun da daha yüksek insülin düzeylerine sahip olduğunu gösterdi. İnsülin, kas dokusunun parçalanmasını ve enerji olarak kullanılmasını önleyen son derece anabolik bir hormondur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Multipower BCAA Powder 400 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin, Protein tozu / Hacim almak için Gainerlara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Multipower BCAA Powder 400 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Multipower BCAA Powder 400 Gr Satın Al

Multipower BCAA Powder 400 Gr Multipower'ın Almanya'da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Multipower bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Multipower BCAA Powder 400 Gr ve diğer Multipower ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Esnasında: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:

Gün İçinde: 1 Servis

Servis: 2 tatlı kaşığı = 10 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Her porsiyonda 6000 mg BCAA.


> Vejetaryen için uygundur.


> Glüten İçermez.


> Aspartam içermez.


> Laktoz içermez.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler