• Multipower Pure Whey Protein 2000 Gr Karamel

Multipower Pure Whey Protein 2000 Gr Karamel

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Multipower Nutrition
  • Ürün Kodu:     MULT0008
  • Son K. Tarihi: 07-2019
  • 399,00 TL
      Havale ile: 379,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr

Multipower %100 PureWhey Protein 2000 Gr antrenman hedeflerinizi (ister güç artışı, sıkılaşma ister kilo kaybı isterse kas kazanmak olsun) yüksek kalitede protein ile desteklemek amacıyla dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Beslenme uzmanlarınca özenle hazırlanmış yüksek protein içerikli gıda takviyesidir.

Multipower Püre Whey Protein eşsiz bileşiminde %80 oranda protein teminini sağlayan 3 farklı protein kaynağı bulunmaktadır. Bu ürün birincil protein kaynağı olarak yüksek oranda izole Peynir Altı Suyu proteini içermektedir. Diğer kaynaklar ise Konsantre Whey Proteini ve Hidrolize Whey Proteinidir. Ürün içeriğindeki ana protein kaynağının İzole Whey Proteini olması nedeniyle, her servis 24 g protein, 5,7 g BCAA ve 3,8 g Glutamin içerir. Yine bu nedenle yüksek karbonhidrat içermez. Enerji salınımı ve protein metabolizmasını desteklemek amacıyla ürün ekstra B6 vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr Bcaa ve Glutamin lerle beraber kullanımında kas yapılanmasına destek olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr Satın Al

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr Multipower'ın Almanya'da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 Sporcu gıdaları Multipower bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr ve diğer Multipower ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / ZamanıSpor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis

Diğer Günler:

Kahvaltıdan önce 1 Ölçek(Tercihen su ile )
Yatmadan önce 1 Ölçek

Servis: 1 Ölçek (30 Gr)Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Doğal, ultra filtrelenmiş Peynir Altı Suyu Proteini %80 protein içeriği ile porsiyonda 24 g protein,


> Her serviste Yüksek BCAA oranı: 5,7 Gr.


> Her serviste yüksek Glutamin oranı: 3,8 Gr.


> Mükemmel çözünürlük için instant formda sindirimi kolay .


> Ekstra B6 vitamini.


> Minimum karbonhidrat içeriği.


> Vejetaryenler için uygundur.


> Glüten içermez.


> Aspartam içermez.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler